Zawsze z nami – Fox Racing Polska weźmie udział w Beskid Bike Fest!

Beskid Bike Fest!

Jeśli wydaje się Wam, że organizacja naszej imprezy wiąże się z automatyczną obecnością marki FOX na naszych targach to… Bardzo dobrze się Wam wydaje. Z FOX’em współpracujemy od lat i tak samo będzie na Beskid Bike Fest! Naszym zdaniem jest to jeden z najmocniejszych graczy na rynku, więc jaramy się, że nasza współpraca trwa już grubo ponad 10 lat. W trakcie Imprezy w Bielsku ekipa z czarnego namiotu z lisem znów zaprezentuje Wam najbardziej stylowe nowości i przygotuje pakiet ciuchów i ochraniaczy w bardzo atrakcyjnych, festiwalowych cenach. 

Wystawca nr 7. FOX na Beskid Bike Fest!

FOX RACING POLSKA: 

Fox Racing to marka rowerowa której nie trzeba przedstawiać! Znana jest z najwyższej jakości produktów odzieżowych, kasków, ochraniaczy oraz butów! W tym roku Fox zaprezentował nową odsłonę kultowego loga – które jest połączeniem oldschoolowej głowy lisa i nowoczesnego fontu!

Koncentracja marki na jakości i innowacyjności sprawiła, że stała się ona popularnym wyborem zarówno dla amatorów, jak i zawodowych kolarzy. Produkty Fox Racing są trwałe, wygodne i funkcjonalne, a użyte materiały takie jak np.CORDURA, Polartec, Dyneema oraz technologie np. MIPS, BOA, D3O nie pozostawiają wątpliwości czemu marka od kilkudziesięciu lat znajduje się na szczycie.

Fox Racing działa także w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, pracując nad zmniejszeniem swojego wpływu na środowisko poprzez stosowanie materiałów z recyklingu w swoich produktach oraz wdrażanie zrównoważonych praktyk produkcyjnych. Fox wspiera najlepszych światowych zawodników! Puchar Świata, Rampage, Slopestyle? W każdej z tych kategorii znajdziecie utytułowanych i wspieranych przez markę zawodników takich jak chociażby Greg Minaar, Andreu Lacondeguy czy Kaos Seagrave!

Na naszym stoisku na JOY RIDE będą czekały na Was gadżety z głową lisa i atrakcyjne promocje!

PROMOCJE! PRZECENY! ZA DARMO! Co zrobić – Nas przekonali.

Czym jeszcze może się pochwalić ekipa Foxa na Beskid Bike Fest!?

Pytanie czy musi się jeszcze czymś chwalić? Markę kojarzą chyba wszyscy fani dwóch kółek, którzy kiedykolwiek spotkali się z bardziej ekstremalnymi odmianami kolarstwa górskiego. Firma wspiera nie tylko największych międzynarodowych graczy, ale również lokalnych ambasadorów, którzy mocno wyróżniają się na tle konkurencji. W całej Polsce znajdziecie całą masę riderów, którzy latają po bike parkach w ciuchach z charakterystycznym lisem na klacie lub głowie, ale jak już wspominaliśmy – trudno się dziwić. Nie można powiedzieć, że marka ma na rynku monopol, bo to byłoby zdecydowanie za mocne słowo, jednak mamy wrażenie, że szczególnie w ostatnich kilku latach cała konkurencja została bardzo daleeeeeko w tyle. Co tu dużo gadać – wpadniecie na ich stanowisku w Bielsku, to sami przekonacie się o co nam chodzi…

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała