Vouchery na szkolenia KELLYS MTB ACADEMY

Vouchery na szkolenia KELLYS MTB ACADEMY

Mówicie i macie! Vouchery na szkolenia w MTB Academy są już oficjalnie dostępne.

Bardzo uważnie podchodzimy do Waszych uwag i propozycji, tak więc potrzeba powstania voucherów na akademiowe szkolenia nie mogła pozostać bez odpowiedzi. Pierwsze kupony już stały się prezentami dla miłośników kolarstwa i dochodzą nas słuchy, że pod choinką wylądują kolejne.

2017-10-25 16.21.29-2

Szkolenia akademii są kierowane zarówno do najbardziej początkujących rowerzystów, jak i tych zaprawionych w bojach. Od zera wytłumaczymy, co się z czym jeździ i bezpiecznie przeprowadzimy przez najtrudniejsze etapy przyjaźni z rowerem. Tylko solidne podstawy stworzą grunt do dalszego szlifowania techniki. A jeśli chodzi o doskonalenie posiadanych umiejętności to także możecie na nas liczyć. Pomożemy rozwinąć kolarskie skrzydła i wyeliminujemy błędy.

Jak nabyć voucher na szkolenie? Wchodzicie na stronę mtbacademy.pl/voucher wybieracie szkolenie a potem szybki kontakt mailem lub przez telefon i kuponik leci do Was. Możecie wybierać spośród szkoleń dla początkujących i średniozaawansowanych, grupowych oraz indywidualnych, jedno lub dwudniowych. Voucher można również wykorzystać w wypożyczalni rowerów Joy Ride joyride.pl/wypozyczalnia. Więcej o samych szkoleniach dowiecie się tutaj: mtbacademy.pl.

mtba1