Wypożyczalnia Rowerów Joy Ride

Zakopane / Kluszkowce

Chcesz zaliczyć epicką przygodę pod polskimi Tatrami? Marzy Ci się podbój niezwykłych lokalizacji i efektowne zjazdy na rowerze, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem? A może po prostu masz wolne popołudnie i chcesz pobujać się na rowerze elektrycznym po Zakopanem? Niezależnie od tego, jakie są twoje oczekiwania, wpadaj do naszej wypożyczalni w Zakopanem i skorzystaj z naszej oferty. Zaufaj jakości, którą znajdziesz tylko u nas!

 

Decydując się na wynajem rowerów, możesz nie tylko uczestniczyć w szkoleniu z techniki jazdy na rowerze enduro, ale także wybrać się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem, aby poznać dostępne trasy. Poza rowerami mamy w swojej ofercie kaski, ochraniacze i cały niezbędny sprzęt. Aby zarezerwować sprzęt lub dowiedzieć się więcej o potencjalnym terminie rezerwacji, zadzwoń do nas (tel. 696 450 150) lub napisz (wypozyczalnia@joyride.pl).

Nie wiesz jaki sprzęt wybrać? – Chętnie pomożemy! Zadzwoń do nas!

Nasze punkty:

Na terenie Podhala i okolic – Zapraszamy do wypożyczalni w Zakopanem, gdzie czekają na was rowery elektryczne firmy Specialized z najwyższej półki – ul Mariusza Zaruskiego 5 – Hotel Aries.

Na terenie Kluszkowiec i okolic –  zapraszamy do naszej wypożyczalni po rowery enduro i zjazdówki które świetnie sprawdzą się na bikeparkowych trasach. Adres: Kluszkowce (ul. Kamieniarska 30a).

Przy wypożyczeniu każdego roweru zalecamy również wypożyczenie kasku oraz ochraniaczy. Cały niezbędny sprzęt wraz z plecakami i akcesoriami, jest oczywiście dostępny w naszych punktach.

ENDURO DOWNHILL MTB E-BIKE
1 dzień 200 PLN 200 PLN 89 PLN 299 PLN

 

Kask Ochraniacze Łokci Ochraniacze kolan Zbroja
1 dzień  35 PLN 20 PLN 20 PLN 30 PLN

 

 

TANIE ROWEROWANIE – Opcje godzinowe

ENDURO DOWNHILL MTB E-BIKE
1 godzina 70 70 29 99
4 godziny 150 150 59 249

*TANIE ROWEROWANIE – bez rezerwacji, tylko przy wypożyczaniu rowerów bezpośrednio w wypożyczalni.

Warunki wypożyczenia:
– Płatność za wypożyczenie roweru, tylko karta płatniczą (nie zbliżeniowo).
– Wymagane są dwa dokumenty tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport), których dane osobowe są zgodne z danymi z karty płatniczej.
– Podpisanie umowy najmu/wypożyczenia.
– Ukończone 18 lat lub zgoda prawnego opiekuna.
– Rodzic może wypożyczyć rower swojemu dziecku okazując jeden dokument tożsamości dziecka

Dostępne Rowery

E Bike

299 zł

Rowery elektryczne dostępne są w naszym punkcie w Zakopanem. Jest to sprzęt z najwyższej półki, dzięki któremu dojedziesz wyżej, dalej i szybciej, zachowując przy tym więcej energii. Jeśli chcesz się naprawdę konkretnie zmęczyć – bez obaw, rower sam nie pojedzie. Te maszyny zostały stworzone by pomóc Ci wycisnąć maksimum frajdy z Twoich górskich przygód!

Enduro

200 zł

Rowery enduro znajdziesz w naszym punkcie w Kluszkowcach. Są to bez dwóch zdań najbardziej uniwersalne maszyny, dzięki którym bez problemu pobawisz się w lokalnym bikeparku lub zjeździsz pobliskie szlaki. W naszym punkcie znajdziesz wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar roweru, ustawią zawieszenie i poinstruują jak wykorzystać potencjał sprzętu!

Downhill

200 zł

To sprzęt dla najbardziej wymagających fanów ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego. Z racji na swoje przeznaczenie, rowery zjazdowe dostępne są tylko w punkcie w Kluszkowcach. Idealnie nadają się na bikeparkowe trasy, są wytrzymałe i dzięki 200 mm skoku niemal „płyną” po kamienistych rockgardenach, sekcjach z korzeniami i progami. Sprawdzony sprzęt, na najbardziej wymagające warunki.

Szkolenia Rowerowe

Profesjonalne szkolenia rowerowe z doświadczonymi instruktorami Specialized MTBAcademy. 

Świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe. Decydując się na wypożyczenie naszego roweru, możesz skorzystać z oferty szkoleniowej Specialized MTBAcademy. Każdego roku przez naszą rowerową szkołę przewija się kilkuset rowerzystów. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych jak bezpiecznie bawić się na rowerowych trasach i czerpać z jazdy jak najwięcej frajdy.

W Ofercie między innymi:

  • indywidualne szkolenia zjazdowe w Bikeparku Czorsztyn Ski
  • indywidualne szkolenia enduro na podhalańskich trasach
  • Wycieczki rowerowe z przewodnikiem
  • Szkolenia grupowe w dowolnej części Polski (z możliwością wypożyczenia roweru)

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: www.mtbacademy.pl

Facebooku: https://www.facebook.com/mtbacademypl/

instagrmaie: https://www.instagram.com/mtbacademypl/?hl=pl

Zapraszamy na szkolenia – Przygoda nie będzie czekać!

Szczegóły

  • Zakopane / Kluszkowce
  • od 200 zł / dzień
  • Enduro / Downhill / E-Bike

Menu