Polska Firma Tygu weźmie udział w targach rowerowych na Beskid Bike Fest

tygu targach rowerowych na Beskid Bike Fest

Kolejny dzień to kolejna firma, która potwierdziła swoją obecność na nowej imprezie: Tygu weźmie udział w targach rowerowych na Beskid Bike Fest w Bielsku Białej. Wydarzenie odbędzie się 26-27 sierpnia, a lokalna, polska firma zaprezentuje na nim nowe jerseye z wełny merino i starsze kolekcje w mocno przecenionych, festiwalowych cenach! Pewnie już to mówiliśmy, ale po prostu nie może Was zabraknąć na miejscu! 

 Wystawca nr 11: Tygu

Tygu

Mieszkamy w górach od małego. Wśród wszystkich sportów to właśnie zabawa na rowerze górskim daje nam najwięcej adrenaliny. Im trudniej tym lepiej, im dalej skakać tym przyjemniej. Jeśli tylko czujesz to samo za każdym razem będąc w górach na rowerze, to będziesz zadowolony z naszych produktów. Nie tworzy ich pion marketingu, nie profilujemy użytkowników…

Szukamy w rynku wszystkiego czego brakuje nam – rowerzystom. Oddajemy Tobie produkty wysokiej jakości i zaprojektowane przez rowerzystów dla rowerzystów. Poznaj autorskie i innowacyjne produkty zrobione z największą starannością i troską o zrównoważony rozwój. Prezentujemy nowe kolekcje wykonane z coraz większą troską o komfort użytkownika. Zobacz nowe jerseye z wełny merino do użytkowania przez cały sezon!

Przetestowane i sprawdzone w realnych warunkach:

Postanowiliśmy przeszukać rowerowy internet w poszukiwaniu informacji o produktach firmy Tygu i co ciekawe znaleźliśmy mnóstwo produktów, o których istnieniu nie mieliśmy bladego pojęcia. Poza koszulkami i spodenkami, o których chyba nie musimy wam opowiadać, ekipy Tygu ma w swojej ofercie również zaawansowany technologicznie ochraniacz klatki piersiowej, a także całą kolekcję okularów i gogli dla mężczyzn kobiet i dzieci. Poza odzieżą techniczną i wspomnianymi akcesoriami, które mogą się przydać każdemu amatorowi ekstremalnych odmian kolarstwa, na stronie Tygu znajdziecie też kilka casualowych, codziennych opcji, bidony oraz skarpetki. Innymi słowy – wszystko, czego rowerowa dusza zapragnie.

Poza tym warto zaznaczyć, że produkty Tygu dostają mocny wycisk od kilku bardzo zaangażowanych ambasadorów takich jak na przykład Michał Topór, czy Marcin Motyka. Takie realne testy w najbardziej wymagających warunkach są dla nas gwarantem jakości. Dodatkowo, firma mocno stawia na ekologie i swoje techniczne kolekcje szyje z recyklingowanych materiałów! Taka postawa zdecydowanie zasługuje na uznanie. My na pewno pojawimy się pod ich namiotem w trakcie Beskid Bike Fest. A Wy?

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała