Thule – Szwedzki gigant weźmie udział w targach na Beskid Bike Fest

targach na Beskid Bike Fest

Na pewno ucieszy Was informacja o tym, że szwedzka marka Thule weźmie udział w targach na Beskid Bike Fest! O ile w przypadku wyboru marki roweru można się zastanawiać, to sektor bagażników, namiotów dachowych jest totalnie zdominowany przez tą firmę. Jej proste, niezawodne patenty są wykorzystywane przez dziesiątki tysięcy rowerzystów na całym świecie. Wszystkie produkty są bezawaryjne, doskonale dopracowane i banalnie proste w obsłudze. Uwielbiamy takie opcje i w trakcie imprezy w Bielsku na pewno zakręcimy się w okolicy namiotu Thule, żeby sprawdzić nowości prezentowane przez markę! 

 Wystawca nr 14: Thule

Thule

Niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi, wszystkich nas łączy pasja do aktywnego wypoczynku. Thule chce pomóc Ci spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Aby to osiągnąć, należy skrócić czas potrzebny na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy.

Od ponad 75 lat Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą. Skupiamy na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu i wysokojakościowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci spakować rzeczy, na których najbardziej Ci zależy. Dowolna pasja, dowolne marzenia. Dokądkolwiek zmierzasz, cokolwiek zabierasz ze sobą. Z produktami Thule naprawdę możesz żyć pełnią życia.

Bring your bike.

Bring your life.

Kto wchodzi do namiotu dachowego w trakcie targów?

Z ceną tych  namiotów dachowych to, jak to mówią jeszcze „pół biedy”, ale żeby taki zestaw dobrze się prezentował, to pasowałoby do niego dokupić jakiegoś kanadyjskiego pick upa za pół miliona. Ahh… to by było coś! Dobra, skupmy się jeszcze na chwilę, ob zanim spotkamy się w Bielsku musimy Wam opowiedzieć to i owo o wystawcach, którzy biorą udział w targach. W przypadku Thule chyba nie specjalnie musimy wysilać się na przedstawianie historii brandu, bo tą prawie każdy doskonale zna.

Chcemy jedynie zaznaczyć, że w ostatnich latach firma skupiła się na rozwijaniu zupełnie nowych kolekcji produktów takich jak na przykład plecaki czy akcesoria do biwakowania w najbardziej wymagającym terenie. Nowe serie produktowe nie wpłynęły jednak na zaniedbanie starych i sprawdzonych rozwiązań. Firma Thule regularnie ulepsza i poprawia swoje patenty wykorzystywane w bagażnikach samochodowych wykorzystywanych do transportu rowerów, nart, snowboardów, kajaków czy desek surfingowych. Niezależnie od tego co i gdzie potrzebujecie przewieźć oraz jaki sport uprawiacie – Thule sprawi, że będzie Wam łatwiej. My korzystamy i polecamy!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała