Testy rowerów Niner i Vaast na stanowisku Eleme Polska w trakcie Joy Ride Expo w Bielsku

Joy Ride Expo w Bielsku

Na Joy Ride Expo w Bielsku będziecie mogli przetestować całą masę rowerów. Pod namiotem ekipy Eleme znajdziecie maszyny Ninera i Vaasta! Beskid Bike Fest to nowa inicjatywa, która już teraz cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, więc podejrzewamy, że w „polskiej stolicy enduro” rzeczywiście zjadą się wszyscy fani dwukołowej ekstremy. Przypominamy, że widzimy się 26-27 sierpnia, a wstęp do miasteczka i udział w testach jest w pełni darmowy! 

Wystawca nr 8. Eleme Polska (Niner, Vaast)

Eleme Polska: 

Zapraszamy do fascynującej podróży przez świat jednośladów na festiwalu rowerowym! Firma Eleme, prezentująca ekskluzywne marki rowerów Niner i Vaast, z dumą zapowiada swoje udział w tegorocznej edycji festiwalu rowerowego. Odkryjcie innowacyjne rozwiązania, które zapewnią wam niezapomniane przeżycia na dwóch kółkach!

Niner, znane z doskonałego połączenia wytrzymałości i lekkości, umożliwi wam bezkompromisowe podbijanie górskich szlaków. Natomiast Vaast, zrównoważony i przyjazny dla środowiska, zapewni maksymalną przyjemność podczas miejskich eskapad. W czasie festiwalu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać najnowsze modele, porozmawiać z ekspertami i przetestować rowery na specjalnie przygotowanym torze. Czekają na was atrakcyjne promocje oraz konkursy z szansą na wygranie wyjątkowych nagród!

Nie przegapcie tej okazji, by poznać najnowsze trendy w świecie rowerów, spotkać pasjonatów tej wyjątkowej formy aktywności oraz czerpać inspirację na kolejne pedałowanie przygody. Zapraszamy serdecznie na festiwal, gdzie razem odkryjemy radość i wolność jazdy na rowerze!

Więcej o markach Niner i Vaast

O ile marki Niner chyba nie musimy nikomu przedstawiać, to z Vaast’em może być jednak trochę inaczej. Na wszelki wypadek opowiemy jednak w telegraficznym skrócie o obu firmach, bo naszym zdaniem, chociaż mocno się różnią, zdecydowanie zasługują na uwagę. Niner to producent rowerów górskich, który ma w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz zróżnicowanych dwukołowców o różnym skoku zawieszenia i bardzo charakterystycznym systemie amortyzacji. Warto przypomnieć, że jedną z ram Ninera, zgarnął tegoroczny król Małopolska Joy Ride Festiwalu – Kris Kaczmarczyk. Rowery Ninera nie tylko świetnie wyglądają, ale z tego co wiemy, wyróżniają się też doskonałymi właściwościami jezdnymi. Dajemy okejkę i przechodzimy do Vaasta.

Druga (główna) marka, którą znajdziemy pod namiotem ekipy Eleme to Vaast. Firma wyróżnia się przede wszystkim bardzo ekologicznym i innowacyjnym podejściem do produkcji sprzętu i w przyszłości, będzie prawdopodobnie bardzo mocnym graczem również na lokalnym, polskim rynku. Rowery elektryczne, miejskie, dziecięce, ale też bardziej sportowe szosy i gravele. Bardzo zróżnicowana oferta, zdecydowanie trafi w gusta riderów, którzy poza dirtówką, zjadówką i endurówką potrzebują również „normalnego” roweru służącego do przemieszczanie się z punktu A do punktu B tak szybko i stylowo jak to tylko możliwe.

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała