Targi rowerowe w Bielsku: Nie-dzielni jeźdźcy, dzielnie zaprezentują się na Beskid Bike Fest

Targi rowerowe w Bielsku: 10 wystawca "Nie-dzielni Jeźdźcy"

Tak to właśnie będzie wyglądać. Przez najbliższe 3 tygodnie będziemy promować głównie targi rowerowe w Bielsku… Niby Niedzielni, a u nas będą i w sobotę i w niedzielę, a być może nawet zaczną się rozkładać w piątek. Beskid Bike Fest odbędzie się 26-27 sierpnia, a na imprezie pojawi się znana i lubiana ekipa z Krakowa, która produkuje bardzo efektowne ciuchy do enduro i zajmuje się budowaniem lokalnej społeczności rowerowej wokół legendarnego Lasku Wolskiego. Przypuszczamy, że Nie/dzielni zorganizują też dla chętnych mieszkańców Krakowa specjalistyczny transport rowerowy, który dowiezie i odwiezie wszystkich z imprezy, więc polecamy baczną obserwacją social mediów tej zakręconej ekipy! 

Targi rowerowe w Bielsku – Wystawca nr 10: Nie/dzielni jeźdźcy

Nie/dzielni jeźdźcy o sobie: 

Na pewno znacie tą osłuchaną maksymę: „rower łączy ludzi”. Nie/dzielni Jeźdźcy są żywym przykładem realizacji jej w praktyce. Jesteśmy wielkim tyglem osobowości, pochodzenia i zawodów, który nie występuje chyba nigdzie indziej w przyrodzie. Studenci szkół wyższych, informatycy wszelkiej maści, marketingowcy, konstruktorzy, prawnicy, lekarze, kolejarze, kucharze, fizjoterapeuci, graficy, PR-owcy, HR-owcy, BHP-owcy, organizatorzy eventów, architekci, mechanicy rowerowi czy restauratorzy – no prawdziwa Arka Noego.

Każdy z nas to osobna historia ale łączy nas wspólna pasja, którą realizujemy razem od 5 lat. Różnorodność osobowości jest chyba jeszcze większa niż przekrój zawodów. Jestem skłonny powiedzieć, że gdyby nie wspólna jazda na rowerze, to skala dysonansu pomiędzy członkami ekipy nie pozwalałby na wspólną egzystencję w przestrzeni mniejszej niż 1 km kwadratowy. Generalnie cud – and I think it’s beautiful. Na co dzień żyjemy głownie w Krakowie ale są wśród nas przedstawiciele rejonów górskich, zarówno wschodnich jak i zachodnich. Jeździmy na wszystkich rodzajach rowerów (oraz fatbajków 😛) jakie istnieją. Jedni jeżdżą szybciej, inni wolniej. Jedni potrafią latać, inni raczej trzymają się ziemi, czasami za często. Cieszy nas ta pasja wielce i chcemy się nią dzielić również z Wami. Dlatego powstał ten sklep. Rzeczy, które możecie tu zakupić używamy osobiście i testowaliśmy je w różnych warunkach. Staramy się żeby ich jakość i unikalny charakter były na najwyższym poziomie. Wierzymy że spełnią one Wasze oczekiwania. Do zobaczenia na szlaku!

Mamy wrażenie, że zróżnicowanie ekipy zdecydowanie przewija się we wzorach jesrseyów, które znajdziecie na stronie krakowskiej ekipy. Gdyby każdy wyglądał tak samo byłoby nudno, więc jaramy się mocno, że tacy pozytywnie zakręceni rowerzyści chętnie łapią się za produkcję ciuchów! 

Nie/dzielni, a targi rowerowe w Bielsku

NJ – to marka odzieży stworzona przez ludzi, których wspólną pasją jest kolarstwo grawitacyjne i dla takich też ludzi, są one przeznaczone. Projekty naszych jerseyów są ręcznie rysowane i totalnie unikalne (AI nie ma tutaj nic do gadania). Dzięki zastosowaniu najtrwalszej metody druku sublimacyjnego nasze produkty mają mega nasycone barwy i od razu rzucają się w oczy. Lubisz mieć swoją ksywę na plecach, dla nas to nie problem. Bezpłatna personalizacja jest możliwa dla każdego wzoru.

Znacie drugą taką markę? No właśnie! My też nie, dlatego mocno liczymy na to, że jak na Polaków przystało, w trakcie targów zorganizowanych na pierwszej edycji Beskid Bike Fest, będziecie przede wszystkim wspierać lokalny biznes i zostawicie swoje oszczędności (które i tak wydalibyście na części lub inne bajery), właśnie pod namiotami lokalnych, rowerowych przedsiębiorców. My wpisujemy namiot Nie/dzielnych na naszą listę „do odwiedzenia”. Przypominamy, że widzimy się już 26-27 sierpnia na błoniach w Bielsku Białej!

 

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała