Coś nowego – Testy rowerów Cannondale i GT na Beskid Bike Fest w Bielsku

Beskid Bike Fest w Bielsku

Pisanie o takich markach to dla nas czysta przyjemność. Ekipa Aspire Sports pojawi się na Beskid Bike Fest w Bielsku z rowerami Cannondale i GT! Zaczynamy podejrzewać, że organizacja nowej imprezy w polskiej stolicy enduro może się okazać strzałem w dziesiątkę, bo o wydarzenie pytają kolejni wystawcy i dziesiątki rowerzystów z całej Polski. Przypominamy, że na miejscu widzimy się 26-27 sierpnia, ale narazie skupimy się na kozackich rowerach GT i Cannondale, które pojawią się w strefie EXPO:

Wystawca nr 6. Aspire Sports (Rowery Cannondale i GT)

Ekipa Aspire o udziale w imprezie: 

„Na naszym stanowisku będzie można zobaczyć przede wszystkim nowości amerykańskich marek rowerowych – Cannondale i GT. W przypadku Cannondale będą to Jekyll, Habit (na którym śmiga Ratboy) i Habit HT, gravele Tosptone, szosa SuperSix, elektryki Moterra. Jeśli chodzi o GT – zobaczycie na żywo nowe ścieżkowe Sensor i Sensor ST, a oprócz tego Force używany przez fabryczny team enduro. Dodatkowo pokażemy ubrania, kaski i ochraniacze kultowego Troy Lee Designs, produkty marki Steve’a Peata i wiele innych, w tym nowe bezprzewodowe napędy SRAM AXS.”

Tyle kozackich marek na jednym stanowisku! Nie ukrywamy, że nasza ekipa najbardziej interesuje się Cannondalem, który od kilku lat jest upalany przez szalonego Josha Brycelanda, ale kozackie endurówki GT, czy stylowe Ciuchy Troy Lee Designs, też na pewno zrobią na nas wrażenie. Generalnie nie możemy się doczekać tego, co ekipa Aspire zaprezentuje na swoim stanowisku w Bielsku. Widzimy się pod ich namiotem!

Co bardzo ważne, ekipa Aspire już teraz poinformowała nas, że część rowerów będzie można przymierzyć i przetestować na krótkiej przejażdżce w obrębie targów. Jeśli jest tu ktoś, kto w najbliższych miesiącach planuje zakup roweru do enduro, to polecamy wstrzymać się z zakupami do końca sierpnia, bo możliwość dotknięcia sprzętu GT i Cannondale może nieco zmienić zaplanowane wcześniej decyzje!

Cannondale i GT na Beskid Bike Fest w Bielsku – którą marką jaracie się bardzie?

Nam trochę ciężko podjąć jednomyślną decyzję. Z jednej strony ekipa szalonych Btytyjczyków z 50:01 z Ratboyem na czele, z drugiej bardzo prężnie działający fabryczny team enduro i Wyn Masters, który na tylnym kole objechał już całą ziemię. Globalni, rozpoznawalni na całym świecie ambasadorzy i status marki premium to elementy, którymi mogą się pochwalić obie firmy, a jeśli te maszyny jeżdżą chociaż w połowie tak dobrze, jak wyglądają, to możemy się spodziewać, że pod namiotem Aspire zrobi się w Bielsku niezła kolejka…

Gdybyście chcieli lepiej przygotować się do testowania i wpaść na Beskid Bike Fest z pytaniami wypisanymi w rowerowym notatniczku, to poniżej podrzucamy Wam jeszcze dwa zajawkowe klipy, które powinny ułatwić przeprowadzenie kompletnego reasearchu. Nie ma za co!

Cannondale

Cannondale: „Jesteśmy pozytywnie zakręceni. Zawsze byliśmy. Nie chodzi tylko o budowanie najbardziej innowacyjnych rowerów o najlepszych osiągach, ale o zrobienie absolutnie wszystkiego, aby także doświadczenie jazdy na rowerze było jak najlepsze. Tym żyjemy.” – Proste i zrozumiałe!

GT Bicycles

GT Bicycles: „W branży rowerowej działamy od 1972 roku. Miewaliśmy wzloty i upadki, ale jedno nie zmieniło się przez te wszystkie lata… jesteśmy tu z tego samego powodu, dla którego wsiedliśmy na nasz pierwszy rower – czystej frajdy z jazdy, tak zwyczajnie i po prostu.”

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała