PNW Components & Braking Brakes – czyli Rowerowe Love na Beskid Bike Fest

Nowe marki na Beskid Bike Fest

Tak, wiemy, że to już jutro ale nowe marki na Beskid Bike Fest  same się nie zaprezentują! Tym razem pora na PNW Components i Braking Brakes, czyli marki, które w swojej ofercie posiada sklep Rowerowe Love z Krakowa. To rowerowa biżuteria z najwyższej półki, której nie znajdziesz w rowerze ściągniętym ze sklepowej półki. Jeśli szukasz opcji na wyróżnienie się z tłumu, a przy tym cenisz sobie najwyższą jakość i niezawodność, to trafiłeś w dobre miejsce! 

Wystawca nr 24: Rowerowe Love (PNW Components, Braking Brakes)

RoweroweLove

Rowerowelove.shop to stacjonarny i internetowy sklep rowerowy z Krakowa który w swojej ofercie posiada rowery takich marek jak Bulls, Rock Machine oraz Superior. Jesteśmy także dystrybutorem na Polski rynek nastepujących marek: PNW Components – firma prosto ze słonecznej Kalifornii mająca w swojej ofercie szerokie spektrum designerskich i multikolorowych części rowerowych w tym pedała, sztyce, kierownice, mostki, gripy i wiele innych. Braking brakes – high endowa włoska manufaktura produkująca najwyższej klasy hamulce, tarcze i klocki hamulcowe.

No właśnie. Jeśli przelatujecie właśnie przez Kraków i jesteście w drodze do Bielska, to proponujemy zajrzeć do chłopaków, bo byliśmy na miejscu i sklep naprawdę robi wrażenie! Rowery na każdą kieszeń i zasobność portfela, no i jeszcze ta niesamowita rowerowa biżuteria dla najbardziej wymagających klientów. Ach… Widzieliście te heble? Jeśli działają w połowie tak dobrze jak wyglądają, to prawdopodobnie są w stanie zatrzymać czołg jadący 100 km/h. Będziemy sprawdzać w Bielsku! Kto się pisze?

PNW Components, Brakinb Brakes – Nowe marki na Beskid Bike Fest

Są tu jacyś fani komponentów rowerowych z najwyższej półki? Co? Nagle wszyscy kochają high-endowe części za miliony monet. Coś takiego… W każdym razie, jeśli lubicie technologię i jaracie się nowościami, to zdecydowanie powinniście wpaść pod namiot sklepu RoweroweLove, bo naprawdę mają się czym pochwalić. Poza tym, nawet jeśli nie planujecie kupić sobie hebli za kupę siana, to możecie pogadać z chłopakami o innych markach, które posiadają w swoim sklepie – rowery Bulls, Rock Machine czy Superior to świetne maszyny, które nie tylko kozacko się prezentują, ale też przede wszystkim nie zrujnują Twojego budżetu! Jak sami widzicie, stanowisko Rowerowe Love po prostu trzeba wpisać na listę „do odwiedzenia”, bo liczba dostępnych opcji zdecydowanie zasługuje na uwagę każdego ridera!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała