Raport: co tam Panie w Joy Ride Bike Park Kluszkowce?

Za oknem pogoda coraz piękniejsza, a kalendarz przypomina, że z każdym dniem bliżej do Joy Ride BIKE Festu. Wiosna zawitała także do Joy Ride Bike Parku w Kluszkowcach, gdzie od kilku tygodni trwają prace nad nowymi trasami. Oto więcej na temat wielkiego remontu.

www.joyride.pl

Już za niespełna dwa tygodnie Joy Ride Bike Park w Kluszkowcach zamieni się w stolicę najróżniejszych odmian kolarstwa górskiego. W tym czasie na Górze Wdżar i jej okolicach odbędą się zawody, targi rowerowe, pokazy, a także imprezy i spotkania ze znajomymi, których często widzimy tylko w bike parkach. Zegar tyka, a przygotowania trwają. Na miejscu od kilku tygodni działa już ekipa shaperów. Chłopaki dwoją się i troją, by dopracować trasy, wyznaczyć nowe linie i przygotować bike park nie tylko do festiwalowego weekendu, ale także do wielkiego otwarcia miejscówki, które odbędzie się już w nadchodzącą majówkę (więcej na temat wydarzenia przeczytasz tutaj). Warto zaznaczyć, że w majówkę trasa a-line będzie działać do podwójnego drewnianego dropa (na pewno kojarzycie ten odcinek) – foto poniżej.

dropy

Największe i najbardziej intensywne zmiany przechodzą znany a-line i trasa dh. W przypadku tej pierwszej linii ekipa budowlana wyznaczyła sobie kilka ambitnych celów (w oparciu także o wasz feedbacku sprzed roku). Poprawiane są wybicia, zakręty i odcinki, w których było za dużo kamieni.

www.joyride.pl-3

Chcecie wiedzieć więcej? Jeśli tak, to odpalcie najnowszy video-raport z tego, co dzieje się w Joy Ride Bike Parku w Kluszkowcach. Zobaczycie jakiego sprzętu używa Kriss, nad czym skupia się Elvis i jak już wyglądają efekty ich działań.

 

Przy okazji przypominamy, że trwa Festiwal letnich filmów sportowych by Sony Action Cam. Jeśli macie pomysł na jakiś klawy edit, albo już nagraliście odjechane sportowe video, to wbijajcie tutaj, by dowiedzieć się co zrobić dalej, by wystartować w konkursie z cennymi nagrodami.

www.joyride.pl-5

A dla tych, którzy jeszcze nie zapisali się na Joy Ride BIKE Fest 2015 podrzucamy link, gdzie znajdą możliwość nadrobienia zaległości. Polecamy także odwiedzać wydarzenie na facebooku, gdzie ciągle pojawiają się nowe informacje, a także spora grupa festiwalowiczów dogaduje się co do różnych kwestii.

Do zobaczenia w Joy Ride Bike Parku Kluszkowce!