Dodano: 27 Kwi 2015, Autor: Admin

Ruszył Festiwal Letnich Filmów Sportowych by Sony Action Cam

Pamiętacie Festiwal Zimowych Filmów Sportowych by Sony Action Cam, który skończył się miesiąc temu? W ramach konkursu pojawiło się sporo edit’ów rowerowych kręconych na śnieżnych stokach, dlatego organizatorzy poszli za ciosem i stworzyli letnią wersję Festiwalu. W skrócie sprawa wygląda następująco…

1. Nagrywasz film kamerą sportową, w którym jedziesz drogą z Krakowa do Warszawy, zaliczasz porządnego dropa, dobry przejazd w bikeparku albo cokolwiek innego, co uważasz za godne uwiecznienia.

2. Wrzucasz filmik na youtube’a – może to być kompletnie surowy i przejazd bez obróbki albo produkcja rodem z Hollywood (albo Bollywood).

3. Wchodzisz na aplikację FB: https://www.facebook.com/zawody.extreme.series?sk=app_425042714278677&__mref=message_bubble i dodajesz swój klip.

4.Czekasz na triumf!

Do wygrania są dwie kamery Action Cam od SONY  i 1000zł!

Kto wygrywa ?

– Nagroda internautów – kamera Sony Action Cam AS200V – wygrywa video, które uzyska największą ilość głosów w aplikacji.

– Nagroda jury, przyznawana przez ambasadorów akcji – kamera Sony Action Cam Mini – wygra video, które łącznie otrzyma najwięcej punktów od 7 ambasadorów.

– Nagroda od portali – 1000 zł w gotówce – wygra video, które otrzyma najwięcej punktów od 21 portali sportowych i informacyjnych.

Wrzucajcie filmiki do 11 maja. Od godziny 10:00 zaczyna się głosowanie i trwa do 14.05.15, godz. 23:59

Wyniki 15.05.2015 podczas festiwalu Joy Ride BIKE Fesitval w Kluszkowcach (online oczywiście też będą podane).

plakat3