• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Bielsko

Phinance – specjaliści od ekstremalnych ubezpieczeń pojawią się na Joy Ride Expo w Bielsku!

joy ride expo w bielsku

Gdyby kózka nie skakała… No jak ma nie skakać, jak w Polsce i za granicą cały czas powstają nowe kozackie trasy?! Upadki i wypadki to w naszym sporcie codzienność, więc zamiast zastanawiać się skąd wytrzasnąć kasę na kosztowną rehabilitację, po prostu spraw sobie odpowiednie ubezpieczenie i skup się na czerpaniu frajdy z jazdy. 26-27 sierpnia na Joy Ride Expo w Bielsku wpadnij pod namiot Phinance i dowiedz się o dostępnych opcjach. My już mamy, korzystamy, polecamy! 

Wystawca nr 3. Phinance

Phinance:

42 000 zł za złamaną nogę? 36 000 zł za zerwane więzadła? 8 000zł za skręconą kostkę? To tylko kilka z ponad 500 wypłaconych odszkodowań dla naszych klientów w zeszłym roku. W środowisku rowerowym działamy już od wielu lat współpracując z ponad czterystoma zawodnikami różnych odmian kolarstwa górskiego! ALE rowery to nie wszystko, ubezpieczamy sportowców zawodowych i amatorów w ilości ponad 4500 osób, reprezentujących 23 dyscypliny sportowe! Współpracujemy z 19 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z których nasi klienci otrzymali już ponad 14 000 000zł odszkodowań.

A CO NAJWAŻNIEJSZE pomagamy przy procesie zgłaszania szkody i ewentualnych reklamacjach, prowadząc sprawy klientów do końca!” – Ekipa Phinance

Czy profesjonalne ubezpieczenie rzeczywiście jest mi potrzebne?

Pytanie nie powinno brzmieć „Czy”, ale „Dlaczego” profesjonalne ubezpiecznie obejmujące sporty ekstremalne jest mi potrzebne. Chociaż chcielibyśmy, żeby było inaczej, gleby i kontuzje są nieodłączną częścią naszego sportu. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że jest to cena, jaką płacimy za „niezwykły tryb życia” i po prostu trzeba to zaakceptować. I tutaj pojawiają się oni. Cali na biało. Phinanace sprawia, że akceptacja tej „ceny” i radzenie sobie z kontuzjami staje się nieco łatwiejsze. Ekipa ubezpieczycieli nie tylko załatwia całkiem konkretne odszkodowania, ale przede wszystkim ułatwia przejście przez cały proces pozyskiwania środków na leczenie i. rehabilitację  w bezproblemowy i błyskawiczny sposób. Obecnie Phinance ubezpieczenia już prawdopodobnie połowę polskiej sceny rowerowej. Druga połowa prędzej czy później prawdopodobnie również wyląduje pod ich skrzydłami.

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała