Peak Design przypnie Ci telefon do roweru (na zawsze) na Beskid Bike Fest

Peak Design przypnie Ci telefon do roweru (na zawsze) na Beskid Bike Fest

Telefony są nieodłączną częścią naszego życia, więc dlaczego nie miałyby z nami jeździć na rower. Na Beskid Bike Fest ekipa Peak Design przekona Was, że to proste, łatwe, przyjemne i w pełni bezpieczne. Zaawansowane, szybkie i wygodne w użyciu zapięcia pomogą Wam lepiej zorganizować swoje rowerowe wycieczki dzięki nieograniczonemu dostępowi do nawigacji i innych przydatnych aplikacji. Podobno, z wpiętym telefonem można nawet latać na hopach, ale o tym będziecie mogli przekonać się 26-27 sierpnia na błoniach w Bielsku! 

 Wystawca nr 15: Peak Design

Peak Design

Bezpieczne i komfortowe mocowanie telefonu na rowerze? To Peak Design Mobile! Wpadaj na stoisko Peak Design w strefie EXPO na Joy Ride Test Days 2023 i zobacz jak wyjątkowo działa najlepszy system akcesoriów, etui do telefonów i mocowań rowerowych na świecie!

Dlaczego system Peak Design Mobile jest taki wyjątkowy? Ponieważ opiera się na niezwykle innowacyjnym, smukłym i niewyobrażalnie wytrzymałym magnetyczno-mechanicznym systemie mocowania SlimLink™, który z powodzeniem obsłużysz jedną ręką. Chcesz dowiedzieć się więcej o amerykańskiej marce Peak Design i poznać wszystkie akcesoria? Zapraszamy na rozmowę i test sprzętu w naszym namiocie strefie EXPO! Dla odwiedzających stoisko specjalne rabaty z okazji Joy Ride Test Days 2023!

Jeśli chodzi o testy to ekipa Peak Design zapowiedziała już, że w trakcie imprezy udostępni Wam uchwyty rowerowe do mocowania telefonu na rowerze oraz inne akcesoria marki Peak Design w tym także torby i plecaki. Uchwyty do telefonów będzie można przetestować na specjalnym standzie, będzie można je także zamocować do swojego telefonu i przetestować na własnym rowerze lub zobaczyć jak jest to mocowane na rowerze ekspozycyjnym. Każdy inny sprzęt Peak Design, w tym plecaki można przymierzyć i przetestować oraz porozmawiać o ich funkcjonalności z ekspertami Peak Design będącymi na stoisku.

Trzeba to będzie przetestować na Beskid Bike Fest!

Z tego co donieśli nasi szpiedzy zajmujący się przetrząsaniem rowerowych internetów w poszukiwaniu (mniej lub bardziej) tajnych informacji dotyczących produktów oferowanych przez wystawców, firma Peak Design pojawiła się na rynku z plecakami, torbami oraz organizatorami, które miały ułatwić życie filmowcom, fotografom i twórcom contentu. Z czasem dorzuciła do swoich kolekcji zupełnie nowe produkty takie jak uchwyty na rower, do których można przymocować telefony i kilka innych, bardzo przydatnych bajerów.

Ponieważ w obecnych czasach niemal każdy rowerzysta jest vlogerem, blogerem, fotografem lub filmowcem, to obecnosć marki Peak Design na targach jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ile razy twój aparat obił się w plecaku rowerowym ponieważ nie był odpowiednio zabezpieczony? Jak często zgubiłeś drogę jadąc na rowerze z nawigacją włączoną, ale w kieszeni spodenek? Produkty tej marki są odpowiedzią na Twoje problemy, więc koniecznie odwiedź namiot Peak Design na targach w Bielsku Białej. Przypominamy, że widzimy się 26-27 sierpnia!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała