Orbea na Joy Ride Expo w Bielsku – Kolejny wystawca na pokładzie

Orbea na Joy Ride Expo w Bielsku – Kolejny wystawca na pokładzie

Jak testować rowery, to takie z najwyższej półki – Orbea na Joy Ride Expo w Bielsku! 26-27 sierpnia w Bielsku Białej odbędzie się pierwszy w historii Beskid Bike Fest, na którym pojawi się dobrze wszystkim znana ekipa Polsportu. Firma zaprezentuje na swoim stanowisku maszyny testowe ze stajni Orbey, o których po nocach śnią najbardziej wybredni fani rowerów enduro. Innowacyjny system zawieszenia, smukłe linie, niezawodne komponenty. Ach! Sami już ustawiamy się w kolejce do testowania, ale zanim spotkamy się w w Bielsku, sprawdźcie co chce Wam przekazać ekipa Polsportu: 

Wystawca nr 4. Polsport-Orbea

Polsport-Orbea o udziale w Beskid Bike Fest:

Stoisko Orbea będzie miejscem, gdzie wszyscy miłośnicy górskiego kolarstwa będą mieli możliwość z bliska zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacjami, które wpływają na wydajność i przyjemność z jazdy. Przedstawiciele Orbea będą dostępni na stoisku, aby odpowiedzieć na pytania odwiedzających, przedstawić specyfikacje techniczne rowerów oraz podzielić się swoją pasją do rowerów. Orbea jest dumnym członkiem społeczności rowerowej i niezmiennie dąży do tworzenia rowerów najwyższej jakości, które umożliwiają rowerzystom osiąganie ich pełnego potencjału. Orbea oferuje wiele interesujących modeli rowerów, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonania i doskonałą wydajnością. Oto kilka z najciekawszych modeli Orbea, które prawdopodobnie znajdziecie w strefie Expo:

  1. Orbea Occam: Ten rower trailowy został zaprojektowany do pokonywania różnorodnych terenów. Wyposażony w system zawieszenia Advanced Dynamics, oferuje płynność jazdy i doskonałe trzymanie trasy. Occam jest również lekki i reaktywny, idealny do odkrywania nowych szlaków.
  2. Orbea Rallon: Rallon to rower enduro, który doskonale radzi sobie zarówno podczas wspinaczek, jak i agresywnych zjazdów. Wyposażony w system zawieszenia Advanced Dynamics oraz geometrię zapewniającą stabilność i precyzję, Rallon jest świetnym wyborem dla rowerzystów szukających mocnego i wszechstronnego roweru.
  3. Orbea Alma: Ten model to doskonały rower górski do kolarstwa XC i maratonów. Zbudowany z lekkiego karbonu lub aluminium, Alma jest niezwykle wydajnym i responsywnym rowerem, który zapewnia doskonałą przyczepność i szybkość na technicznych trasach.
  4. Orbea Oiz: Oiz to rower XC, zbudowany z lekkiego carbonu, który wyróżnia się niesamowitą lekkością i efektywnością. To idealny wybór dla zawodników XC i miłośników szybkiej jazdy.
  5. Orbea Laufey: Laufey to rower trailowy o charakterze agresywnym, który zapewnia niezwykłą frajdę z jazdy. Wyposażony w grube opony i solidną konstrukcję, Laufey doskonale radzi sobie na technicznych trasach zjazdowych, jednocześnie pozwalając na zabawę na całej trasie. To tylko kilka z wielu ciekawych modeli oferowanych przez Orbea. Firma stale wprowadza innowacje i rozwija swoje produkty, aby sprostać wymaganiom rowerzystów na różnych poziomach umiejętności i preferencjach jazdy.

Orbea na Joy Ride Expo w Bielsku – tym warto się pochwalić!

Orbea: „Firma Polsport– dystrybutor marki Orbea, która jest wiodącą hiszpańską firmą rowerową, z przyjemnością ogłasza swoje zaangażowanie jako wystawca na pierwszej edycji Bielskiego Festiwalu. Wydarzenie, które odbywa się w sercu świata górskiego kolarstwa, stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych modeli rowerów Orbea oraz innowacji technologicznych. Targi JoyRide, znane jako jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na lokalnej (i nie tylko) scenie MTB. Gromadzą entuzjastów, zawodników i branżowych liderów z Polski i sąsiadujących krajów. Marka Orbea pojawi się, by włączyć się w tę dynamiczną społeczność rowerową i pokazać swoje zaangażowanie w rozwój tej dziedziny. Podczas targów JoyRide, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i przetestować najnowsze modele rowerów Orbea. Od rowerów do ekstremalnego zjazdu po rowery enduro i trailowe, oferta Orbea jest szeroka i różnorodna, dostosowana do różnych stylów jazdy i preferencji rowerzystów.”

Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy już zakochani po uszy i nie możemy się doczekać pierwszych testów. Przypominamy, że widzimy się 26-27 sierpnia na trasach Enduro Trails w Bielsku. Będzie jazda, imprezy, testy, imprezy i jeszcze więcej jazdy. Do zobaczenia!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała