100%, Spank, SDG, Bike Workx – Nowości na targach w Bielsku w trakcie Beskid Bike Fest

Nowości na targach w Bielsku

Nowości na targach w Bielsku! Poza nową lokalizacją w strefie targowej pojawią się też nowe firmy, które na pewno bardzo się Wam spodobają! Beskid Bike Fest odbędzie się 26-27 sierpnia. Impreza zostanie zorganizowana na rowerowych błoniach w Bielsku Białej, a jej centralnym punktem, będą właśnie nasze targi, na których pojawi się ekipa Level Sport Koncept odpowiedzialna między innymi za dystrybucję marek takich jak 100%, Spank, SDG czy Bike Workx! 

Wystawca nr 9. Level Sport Koncept

Level Sport Koncept: 

„Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas nadchodzącego Festiwalu Rowerowego Joy Ride. Jako firma z pasją do rowerów, nie moglibyśmy przegapić takiej okazji do spotkania z entuzjastami, takimi jak Wy! W czasie Festiwalu Rowerowego będziemy prezentować nasze produkty marek: 100%, Spank, SDG, Bike Workx oraz Ere Reserch. Z niecierpliwością czekamy na Was na naszym stoisku!”

Hmy.. Ekipa Level Sport Koncept być może podesłała nam same konkrety, ale jednak trochę ich mało. W związku z tym, jak to zazwyczaj bywa postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i poszperać trochę w rowerowych internetach. Po przeprowadzeniu dokładnego i skomplikowanego reasearchu, przygotowaliśmy skrótowe informacje o każdej z wymienionych wyżej marek. Zaczniemy od tych, które prawdopodobnie wydadzą się Wam znajome, a skończymy na tych mniej popularnych, które dopiero zaczynają budować swoją pozycję na polskim rynku. No to jazda:

Nowości na targach w Bielsku

100% – legendarna firma produkująca gogle, okulary, kaski i stylowe ciuchy do dyscyplin takich jak MTB czy Motocross. Z produktów tej marki korzystają między innymi fabryczne teamy jeżdżące w rowerowym Pucharze Świata, a jak sami wiecie, praktyczne zastosowanie ma dla nas naprawdę kluczowe znaczenie. Dajemy okejkę!

Spank – Komponenty rowerowe wyróżniające się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Popularne przede wszystkim w grawitacyjnych odmianach kolarstwa górskiego takich jak dirt i freeride. Wytrzymałe, lekkie i bardzo stylowe. Polecjaka!

SDG – Jedną z Nowości na targach w Bielsku będą produkty SDG. Firma specjalizująca się przede wszystkim w produkcji siodełek, która od niedawna wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania i produkty takie jak sztyce, pedały czy chwyty. Zdecydowanie warto będzie przetestować produkty tej marki w realnych warunkach!

Bike Workx – chemia rowerowa, która pomoże Ci utrzymać rower w nienagannym stanie. Cleanery, pianki, smary, nabłyszczacze – jest wszystko czego potrzeba, by zadbać o swój rower i cieszyć się z jego pięknego wyglądu. Do sprawdzenia pod namiotem ekipy Level Sport Koncept!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała