Ciuchy jedyne w swoim rodzaju – Funaticos na Joy Ride Expo w Bielsku

Joy Ride Expo w Bielsku - funaticos

To już nie te czasy, gdy każdy rowerzysta wyróżniał się z tłumu swoją niepowtarzalną stylówką. Obecnie, nawet kolorowi wyznawcy enduro nie zaskakują już ani innych, mniej ekspresyjnych rowerzystów, ani nawet dzikich zwierząt. Pstrokata zieleń i jaskrawy róż opatrzyły się wilkom, lisom, kunom, sarnom i dzięciołom. Jeśli nadal chcesz pokazać swój indywidualizm oraz nieszablonową osobowość i zaskoczyć mieszkańców okolicznych lasów musisz bardziej się wysilić. Jednym z ponad 30 wystawców, którzy 26-27 sierpnia pojawią się w Bielsku Białej na naszym rowerowym Expo będzie firma Funaticos. Produkty tej marki to szaleństwo i sportowy ekspresjonizm w najczystszej postaci. Zobaczcie sami:

Wystawca nr 5. Funaticos

O Funaticos:

Dawno, dawno temu pewien pokręcony człowiek miał sen. Może nie dokładnie sen, ale na pewno marzenie by nosić kolorowe ciuchy, których wzory wykraczają poza standard dostępny na sklepowych półkach… Pod koniec 2014 roku, podczas jednego ze wspinaczkowych wyjazdów wymyśliliśmy Funaticos. To wtedy spotkaliśmy też ludzi, którzy wnieśli do zespołu wiedzę i doświadczenie związane z tworzeniem ubrań oraz wprowadzaniem ich na rynek. Chwilę zajęło nam znalezienie odpowiednich linii, tkanin i szwalni, która wprowadziła nasze, niejednokrotnie dziwne, wizje w życie.

Efektem naszej pracy są kolorowe, inspirowane podróżami i naszymi pasjami bluzy, softshelle i sukienki wykonane z najlepszych materiałów. Dbamy o szczegóły i działamy lokalnie, chcąc by nasza pasja dawała zatrudnienie i pozwalała rozwijać się polskim firmom. Staramy się żyć kolorowo i wierzymy, że nasze ubrania pomagają to wyrazić:)

Funaticos na Joy Ride Expo w Bielsku

Chcesz wyróżnić się z tłumu i pokazać swoją oryginalność? Szukasz ubrań, które zrobią wrażenie na wszystkich dookoła? Odwiedź Funaticos.com i odkryj kolekcję odjechanych bluza i softshelli, które tworzone są przez ekipę kochającą sporty ekstremalne i kolorowe życie. Te ubrania są nie tylko piękne, ale także wygodne i funkcjonalne. Dzięki Funaticos będziesz czuć się świetnie i swobodnie w każdej sytuacji – na rowerze, kajcie, desce czy nartach lub imprezując z przyjaciółmi!

Od nas również słów kilka: „Jedyne w swoim rodzaju”, to w tym wypadku bardzo poważne niedopowiedzenie. Te ciuchy szyte są z myślą o najbardziej wymagających klientach z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wzory i kolorystyka są NIE DO PODROBIENIA. Dla nas – Sztos! Widzimy się pod namiotem Funaticos!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała