• Home
  • Aktualności

Najlepsze rowery elektryczne w Zakopanem – zapraszamy do wypożyczalni rowerów Joy Ride!

Najlepsze rowery elektryczne w Zakopanem – zapraszamy do wypożyczalni rowerów Joy Ride!

Chcesz zaliczyć epicką przygodę pod polskimi Tatrami? Marzy Ci się podbój niezwykłych lokalizacji i epickie zjazdy na rowerze, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem? A może po prostu masz wolne popołudnie i chcesz pobujać się na rowerze elektrycznym po Zakopanem? Niezależnie od tego jakie są twoje oczekiwania, wpadaj do naszej wypożyczalni elektryków (i nie tylko). Topowe marki i rowery firmy Specialized z najwyższej półki –  zaufaj jakości, którą znajdziesz tylko u nas!

1. Po co wypożyczać rower w Zakopanem? 

 

Turystyka rowerowa to ostatnio bardzo modna zajawka, dzięki której możemy odkrywać nowe miejsca i cieszyć się zupełnie nowymi doznaniami. Dwukołowce otwierają przed nami mnóstwo nowych możliwości, o których możemy zapomnieć, jeśli przemieszczamy się samochodem lub na piechotę. Na rowerze elektrycznym (i nie tylko), możemy zajechać dalej, zobaczyć więcej i zrobić to wszystko w krótszym czasie.

Nie myślcie sobie jednak, że “na elektryku nie można się zmęczyć”, bo to nie do końca prawda. Można, a nawet trzeba, się trochę spocić! Wszystko jednak zależy od waszego nastawienia i tego jak wysoko planujecie wjechać. Mimo wielu ograniczeń związanych z infrastrukturą parków narodowych, wiele dzikich ścieżek i szlaków jest dostępnych dla rowerzystów, a widoki która zobaczysz na takich trasach, zostaną z Tobą na długo po zakończeniu okresu urlopowego! 

Dla największych łowców ekstremalnych wrażeń mamy też w ofercie szkolenia rowerowe na górskich ścieżkach. Umów się z instruktorem Specialized MTBacademy na trening lub wycieczkę i poznaj tajniki kolarstwa grawitacyjnego. Adrenalina i emocje z najwyższej półki gwarantowane! 

2. Rower elektryczny, czy analogowy (klasyczny) – co wypożyczyć? 

Rower górski (klasyczny)

Całą procedurę wypożyczenia warto rozpocząć od zaplanowania swojej wycieczki. Jeśli wcześniej nie zastanawiałeś(aś) się co chcesz robić na rowerze, to teraz jest na to dobry moment. Podhale przecięte jest siatką dróg i ścieżek rowerowych oraz szlaków, po których można jeździć na rowerze. Niektóre to typowe asfaltówki, inne poprowadzone są w bardziej wymagającym górskim terenie.

Na kręcenie się po mieście, lub krótki wypad do Kościeliska, pewnie wystarczy Ci klasyczny “góral”. Jest to wygodny rower, który sprawdza się w praktycznie każdych warunkach. Jeśli chcesz się zmęczyć, wypocić trochę toksyn po wczorajszej imprezie i przepompować krew w organizmie, to taki rower będzie dla Ciebie idealny. 

Rower elektryczny  

Jeśli jednak jesteś typem łowcy przygód, który uwielbia wyzwania, możesz się zastanowić nad wypożyczeniem roweru elektrycznego. Taki sprzęt daje Ci po prostu nieograniczone możliwości. Dzięki zaawansowanej technologii (mamy w wypożyczalni rowery Specialized z najwyższej półki), silnik będzie wspierał mięśnie twoich łydek przez parę dobrych godzin. Dojedziesz wyżej, dalej i po prostu zobaczysz więcej. Zapomnij o tym co przeczytałeś w internecie lub co opowiadali Ci znajomi, którzy kompletnie nie znają się na rowerach. Rower elektryczny to Ty, ale szybszy. To naprawdę takie proste. To co – Rezerwujemy? 

3. Procedury – wypożycz rower w naszych punktach 

Obecnie prowadzimy dwie wypożyczalnie rowerów. Jedna, skoncentrowana głównie na elektrykach znajduje się w samym centrum zakopanego – przy ulicy ulicy Mariusza Zaruskiego 5, w hotelu Aries. Poza rowerami elektrycznymi z najwyższej półki mamy u siebie również endurówki i klasyczne rowery górskie do „spokojnej” jazdy w mniej wymagającym terenie. 

Druga, nastawiona na najbardziej ekstremalne odmiany kolarstwa zlokalizowana jest w ośrodku narciarskim Czorsztyn Ski w Kluszkowcach obok Nowego Targu. Dostępność instruktorów Specialized MTBAcademy i szybki nowoczesny wyciąg są gwarancją udanego wypadu na rower. W Kluszkowcach do waszej dyspozycji mamy zjazdówki oraz rowery enduro. 

*Na życzenie klientów, możemy dowieźć rowery w umówione miejsce. (na Podhalu, bo nad morzem, ciężko wykorzystać ich potencjał)

Szczegółowe informacje o dostępnych modelach oraz rozmiarach znajdziesz na stronie naszej wypożyczalni, po kliknięciu w link. Aby zarezerwować sprzęt lub dowiedzieć się więcej o potencjalnym terminie rezerwacji, zadzwoń do nas (tel. 602 631 252) lub napisz (wypozyczalnia@joyride.pl). I pamiętaj – Przygoda nie będzie na Ciebie czekać!