Julbo i Scarpa – poznaj wystawców Beksid Bike Fest

poznaj wystawców Beksid Bike Fest - julbo scarpa

Poznaj wystawców Beksid Bike Fest! Tym razem na muszkę bierzemy firmy Julbo i Scarpa, które znajdziecie na stanowisku Himal Sport. Pod tym namiotem znajdziecie między innymi zaawansowaną optykę – gogle i okulary oraz kaski i techniczne buty rowerowe. Jeśli szukacie nieoklepanych rozwiązań i sprzętu, którym wyróżnicie się na tle pozostałych riderów, to zdecydowanie warto odwiedzić to stanowisko! 

 Wystawca nr 12: Himal Sport (Julbo, Scarpa)

Himal Sport

Himal Sport to firma, która powstała z pasji do górskiego stylu życia. Chociaż na ich oficjalnym fanpage’u znajdziemy głównie informacje dotyczące himalaizmu, wspinaczki oraz sportów zimowych, to rozwój kolarstwa górskiego w Polsce i na świecie zachęcił właścicieli do zaangażowania się inicjatywy związane z letnimi sportami górskimi. W ten sposób udało się nam nawiązać współpracę, której efektem jest pojawienie się marek takich jak Julbo czy Scarpa na Beskid Bike Fest w Bielsku Białej.

Julbo to francuska marka, która od samego początku zajmowała się produkcją zaawansowanych technologicznie okularów i gogli. Po jakimś czasie, w jej ofercie pojawiły się również kaski – najpierw narciarskie, a następnie rowerowe. Obecnie firma posiada wielu międzynarodowych ambasadorów, którzy pracują nad rozwojem linii produktowych i udoskonalają sprzęt tak by był bardziej wydajny i bezpieczny.

Scarpa to włoska firma, która słynie z produkcji obuwia do wszelkiego rodzaju górskich aktywności – narciarstwo, biegi górskie, wspinaczka – w ofercie ich ofercie znajdziecie wszystko czego Wam trzeba, a skoro jesteście rowerzystami, to solidne górskie buty, na pewno się Wam przydadza.

W okularach Julbo jeździ nawet Remy Metailler

Przyglądając się różnym produktom zawsze jesteśmy ciekawi, jak sprawdzają się w terenie. Gdy jesteśmy w stanie znaleźć mocnego ambasadora, który codziennie używa produktów danej marki i nie tylko dobrze w nich wygląda, ale przede wszystkim potrafi wykorzystać je w praktyce, mamy pewność, że jest to sprzęt z wyższej półki. Tak jest właśnie w przypadku marki Julbo, która wspiera między innymi wspomnianego już wyżej Remyego Metailera. Francuz jest chyba najsłynniejszym riderem, który zna bike park Whistler jak własną kieszeń. Jeśli on zaufał tej firmie, to czemu my mielibyśmy mieć wątpliwości?

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała