Joy Ride Days 2022 – Zapisy na darmowe atrakcje, szkolenia i konkursy!

Joy Ride Days 2022 – Zapisy na darmowe atrakcje, szkolenia i konkursy!

Na Joy Ride Days wracamy do korzeni. Zamiast ścigać się i napinać, będziemy razem imprezować i bawić się na rowerach. Oczywiście poza konkretnymi (30 namiotów) targami, przygotujemy też dla was sporo dodatkowych atrakcji. Proste konkursy – bike strong man, bunny hop contest, strefa dla najmłodszych rowerzystów zapewniona przez ekipę PUKY. Do tego szkolenia z pierwszej pomocy oraz rowerowej fizjoterapii, a na deser konkretne AFTER BIKE PARTY. Brzmi jak plan? No nas nie musicie przekonywać. Widzimy się 9-11 września, a już teraz zapisujemy się na DARMOWE atrakcje w akapitach poniżej! 

Targi i Testy Rowerów – Pon-Pt 10-18

Obecnie na liście wystawców mamy prawie 30 firm, które zaprezentują wam odzież rowerową, kaski, ochraniacze, akcesoria i oczywiście rowery testowe. Pełną listę wystawców znajdziecie w zakładce SZCZYRK, a najważniejsze informacje, jakie musicie wyciągnąć z tego akapitu są następujące: TESTY ROWERÓW odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Wpadnijcie do namiotu jednej z firm, która pojawi się w Szczyrku z testówkami i po prostu wypożyczcie któryś z dostępnych modeli. Druga najważniejsza informacja jest taka, że do Szczyrku warto zabrać ze sobą pieniądze. Izotoniki na afterze to jedno, ale przeceny w namiotach naszych wystawców to zupełnie inna baja. My już rozbiliśmy świnkę skarbonkę i jak mamy być szczerzy, to wam polecamy to samo!

Szczyrk E-bike Adventure – wycieczka z przewodnikiem na rowerach elektrycznych Pt/Sob/Nd 11:00-14:00

Szczyrk to zdecydowanie więcej niż bikepark. To przepiękna miejscówka, która idealnie nadaje się do rowerowej eksploracji – zwłaszcza, jeśli do dyspozycji ma się rowery elektryczne. Lokalna ekipa przewodników i instruktorów ze szczyrkowskiego centrum szkoleniowego dobrze wie jak wykorzystać potencjał okolicznych szlaków i z przyjemnością zaprasza was na wspólne przejażdżki. Poziom wycieczki będzie dopasowany do ogólnego poziomu grupy i z całą pewnością każdy będzie się na niej dobrze bawił. Szczyrkowska ekipa zapewnia możliwość wypożyczenia elektryków, ale ponieważ liczba rowerów jest ograniczona – lepiej szybko się decydować. Zapisy w formie telefonicznej – dzwońcie:

538 648 055 

PUKY Race dla najmłodszych – Piątek – Niedziela 10-16

Tor z przeszkodami i tona dobrej zabawy. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, dla najmłodszych przygotujemy specjalną strefę rowerowych zabaw, na której dzieciaki będą mogły sie bawić i zdobywać rowerowe umiejętności. Za ukończenie naszego toru przeszkód młodzi adepci kolarstwa górskiego otrzymają drobny upominek!

BUNNY HOP CONTEST – Sobota godzina 17:00

Zasady są proste – kto skoczy wyżej wygrywa. W tamtym roku w Szczyrku pojawiło się kilku naprawdę konkretnych specjalistów od Bunny’ego, którzy zapewnili kibicom nie lada widowisko. Jeśli nas pamięć nie myli, to poprzeczka zatrzymała riderów dopiero na wysokości 90 cm! Co ciekawe, zwycięzca startował w tej konkurencji na rowerze zjazdowym z 200-milimetrowym zawieszeniem. Zapłaciliśmy szacunkiem i nagrodami i dokładnie tak samo będzie w tym roku!

 Bike Strong Man & Strong Woman – piątek godzina 17:00

Coś dla siłaczy i siłaczek, czyli Bike Strong Man i Strong Woman. Zasady znów bajecznie proste – kto dłużej utrzyma przed sobą rower na wyprostowanych rękach, ten zgarnia fanty. W trakcie zawodów niezależna komisja sędziowska dokładnie pilnuje czy nie nastąpiło żadne odchylenie od normy i czuwa nad poprawnym przebiegiem zawodów. Udział w zabawie (jak we wszystkich atrakcjach na Joy Ride Days) jest w pełni darmowy, a zapisy do poszczególnych kategorii – kobiety/mężczyźni znajdziecie poniżej:

Panowie: 

Rowerowe szkolenia z fizjoterapii z Fizjocito – Sobota 11:00 i 15:00

Na pewno kojarzycie już Pawła z FizjoCito. Ten gość jest z nami od pierwszych imprez, które organizujemy i od kilkunastu lat, nieprzerwanie zadziwia nas swoją wiedzą, fachowym podejściem i kreatywnością, której mogą mu pozazdrościć inni fizjoterapeuci. Nie bez powodu sami korzystamy z jego usług, a na liście pacjentów Pawła, poza członkami naszej ekipy znajdują się też bracia Godziek, Marcin Rot, Sławek Łukasik, czy najszybsi w Polsce zawodnicy z klubu Gravity Revolt. Innymi słowy – jeśli chcesz robić wyniki, prędzej czy później wybierasz się do Pawła na konsultacje. Jeśli chcesz powalczyć ze starą złośliwą kontuzją, która nie daje Ci spokoju na rowerze – znów, prędzej czy później wylądujesz u Pawła. Dlatego naszym zdaniem nie ma na co czekać. W piątek, sobotę i niedzielę, będziecie mogli wziąć udział w darmowych warsztatach, które Paweł poprowadzi w swoim namiocie. Nie zwlekajcie i już teraz zapiszcie się na darmowe prelekcje. I pamiętajcie zdrowy rowerzysta – to szczęśliwy rowerzysta!

Sobota 11:00

Sobota 15:00

Szkolenie z pierwszej pomocy z Extreme Trauma Team – Sobota 10/12/14/16

To szkolenie traktujemy jako odstraszacz – „zróbmy, to na pewno się nam na nie przyda!” Jednak jak wiadomo, zjazd, enduro i całe kolarstwo górskie to sporty ekstremalne, w których czasem nie sposób upadków i wypadków. Właśnie dlatego, przed każdym sezonem decydujemy się na udział w krótkim szkoleniu z pierwszej pomocy, na którym przypominamy sobie wszystkie najważniejsze elementy pierwszej pomocy. Niejednokrotnie musieliśmy korzystać z tego, co dowiedzieliśmy się w trakcie zajęć i właśnie dlatego bardzo mocno zachęcamy Was do udziału w krótkim i DARMOWYM szkoleniu z najlepszym teamem zabezpieczającym rowerowe (i nie tylko) imprezy. Ekipa Extreme Trauma Team nabrała doświadczenia w terenie, więc jeśli mamy komuś zaufać, to tylko im! Szkolimy się przez całą sobotę o parzystych godzinach – 10, 12, 14 i 16! 

Sobota 10:00

Sobota 12:00

Sobota 14:00

Sobota 16:00