GAS GAS i R-Raymon – Kolejne Rowery Elektryczne na Beskid Bike Fest

Kolejne Rowery Elektryczne na Beskid Bike Fest!

Kolejne Rowery Elektryczne na Beskid Bike Fest! Mówiliśmy Wam, że będzie co testować, więc dotrzymujemy słowa! Elektryki Gas Gas i R-Raymon już czekają na was w Bielsku. Musimy przyznać, że pokaźna flota prawie 20 zaawansowanych technologicznie elektryków, zrobiła na nas naprawdę piorunujące wrażenie! Jutro od rana, możecie wpadać na stanowisko i zgarniać maszyny na upalanie. Miłej zabawy! 

Wystawca nr 26: Gas Gas & R-Raymon

GAS GAS & Raymon

Opierając się na sukcesie i filozofii GASGAS w segmencie wyścigów motocykli terenowych i zawodów FMX, GASGAS Bicycles rzuca wyzwanie riderom i entuzjastom grawitacyjnej ekstremy! Kozackie rowery elektryczne zaprojektowane do przekraczania granic i osiągania tego co nieosiągalne, z całą pewnością zrobią na Was olbrzymie wrażenie!

R Raymon jest wyluzowany, nieskomplikowany i konkretny – we wszystkim, co robi. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym riderem, czy nowicjuszem, R Raymon jest właśnie dla Ciebie! Rowery Raymon zaskakują rowerzystów wysoką jakością, możliwościami technicznymi, poziomem wyposażenia i świetnym stosunkiem ceny do jakości produktu!

Gas Gas i R-Raymon – Rowery Elektryczne na Beskid Bike Fest

Wiecie na jakich rowerach jeżdżą specjaliści od motocrossu i enduro (tego z silnikiem)? Tak dokładnie, właśnie na Gas Gasach. Sam Tadek Błażusiak opowiadała nam o trasach rowerowych, które regularnie odwiedza na elektryku w Hiszpanii, więc jesteśmy przekonani, że rowery naprawdę robią robotę. Zobaczcie jak Ci goście katują motocykle. Myślicie, że rowerom okazują jakąkolwiek litość? Wręcz przeciwnie! Ale to dobrze, bo sprzęt, który trafi w nasze ręce, będzie się charakteryzował bardzo wysoką wydajnością i wytrzymałością, a przecież właśnie o to chodzi w rowerach elektrycznych! Jedyna obawa, jaka obecnie pojawia się w naszych głowach, to strach przed tym, czy uda nam się nadążyć za tymi kozackimi maszynami. Żeby później nie mówili, że „sprzęt gwizda, ale zawodnik…” Nie za bardzo! 😉

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała