• Home
  • Bielsko
  • ,
  • Expo

Foog & Flat Out – Rozpoczynamy prezentację firm, które wezmą udział w Joy Ride Expo w Bielsku

Foog & Flat Out – Rozpoczynamy prezentację firm, które wezmą udział w Joy Ride Expo w Bielsku

26-27 sierpnia w Bielsku Białej odbędzie się pierwszy w historii Beskid Bike Fest. Trzy organizację – Joy Ride, Enduro Trails i Happy Bike Beskidy połączą siły, by przygotować dla uczestników wielkie targi, solidne zawody i efektowne pokazy rowerowe. Jeśli jesteś fanem dwóch kółek, to zdecydowanie nie może Cię tam zabraknąć! Nasza ekipa skupi się głównie na targach, a pierwszym wystawcą, który potwierdził udział w imprezie jest ekipa Foog (ciuchy rowerowe i akcesoria) & Flat Out (wkładki antyprzebiciowe). Szczegóły dotyczące nowego festiwalu będziemy zdradzać stopniowo, ale już teraz możemy coś niecoś opowiedzieć o kozackich markach, które będziecie mogli zobaczyć na naszych targach. 

Wystawca nr 1. Foog i Flat Out na Joy Ride Expo w Bielsku

FOOG & Flat Out: (uwaga cytay)

Mejd in Połland! I tak już od 10 lat FOOG szyje ciuchy rowerowe w kraju. Specjalnością marki FOOG są ultralekkie i przewiewne jerseye z nietuzinkowymi projektami. Niecodzinną częścią kolekcji jest odzież dla najmłodszych riderów – w końcu co się nie dojeździ to się dowygląda. W bielsku będzie można na żywo zobaczyć najnowsze wzory – nowy jersey GET LOST IN THE FOREST oraz nowy wzór z kolekcji TAT. Do tego wytrzymałe spodnie i spodenki, również szyte w Polsce.

A wisienką na torcie ostatnich sezonów jest wprowadzenie na rynek wkładek marki FLAT OUT – również produkt 100% wykonany w kraju. Świętujcie 10lecie z nami na targach w bielsku!

Ciuchy Fooga musicie przymierzyć i sprawdzić na własnej skórze, ale poradnik dotyczący wkładek możemy Wam serdecznie polecić:

Wszystko jasne? Jeśli nie to dorzucimy kilka słów od siebie, a zaczniemy od tego co najważniejsze: Dobre, bo polskie! Zarówno w przypadku Fooga, jak i Flat Outa możemy własnoręcznie podbić pieczątkę jakości, bo część naszej ekipy testowała już jerseye i wkładki produkowane przez chłopaków. Piękne, marketingowe opakowanie nie ma większego znaczenia, bo liczy się tylko to co wyjdzie w tak zwanym „praniu”. Jeśli sprzęt sprawdza się w terenie, a przy tym kozacko wygląda – to my nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wy też powinniście wpaść na stanowisko Foog na Beskid Bike Fest i sprawdzić produkty chłopaków. Kto wie, może uda się Wam zgarnąć jakieś fanty w konkursie? Ekipa planuje mocno świętować 10-lecie firmy, więc jest szansa, że przez przypadek nabiją na kasę trochę wyższe rabaty!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała