Fantic i Orbea – rowery testowe na Beskid Bike Fest Bielsko Biała

rowery testowe na beskid bike fest

Kolejne rowery testowe na Beskid Bike Fest! Tym razem chcemy Was poinformować o obecności firm takich jak Fantic i Orbea, które przyjadą do nas razem z ekipą Czarnota Sport Centrum. Ekipa z Brennej pojawi się w Bielsku z konkretną kolekcją rowerów analogowych i elektrycznych, które będziecie mogli przetestować w trakcie grupowych wyjazdów razem z doświadczonym instruktorem. Sami widzicie – przyjemne, z pożytecznym. Nie tylko sprawdzicie, jak działają rowery z najwyższej półki, ale być może, poprawicie również swoje rowerowe umiejętności. Widzimy się pod namiotem!

Wystawca nr 22: Czarnota Sport Centrum (Fantic & Orbea)

Czarnota Sport Centrum

Czarnota Sport Centrum to firma, która powstała z pasji do jazdy na rowerze. Jak pewnie sami dobrze wiecie, utrzymanie się w naszej branży jest niemożliwe bez autentyczności i zajawki do jazdy na dwóch kółkach. Amatorzy, którzy próbują zrobić karierę i w mgnieniu oka zarobić worek pieniędzy, zazwyczaj znikają ze środowiska po roku lub dwóch. Na całe szczęście, na lokalnej scenie ciągle działają ludzie pełni pasji, właśnie tacy, jak członkowie Czarnota Sport Centrum.

Ekipa z Brennej zajmuje się dystrybucją marek takich jak Orbea czy Fantic i w ostatnich latach, zaczyna się coraz mocniej rozpychać na lokalnym rynku. Naszym zdaniem, na chwilę uwagi zasługuje zwłaszcza ta druga firma, której elektryki coraz częściej można zauważyć na wszelkiego rodzaju szlakach i ścieżkowych kompleksach. Rowery obu marek będziecie mogli przetestować w najbliższy weekend na trasach Enduro Trails. My na pewno nie będziemy się długo zastanawiać i jeśli nadarzy się okazja, zgarniemy z namiotu kilka sprzętów na wspólną przejażdżkę!

Fantic i Orbea – rowery testowe na Beskid Bike Fest

To teraz trochę konkretów. Na stanowisku Czarnota Spor Center będzie można przetestować rowery elektryczne Włoskiej firmy Fantic oraz analogi Hiszpańskiej firmy Orbea. Do waszej dyspozycji zostaną udostępnione modele: Fantic xtf 1.5 carbon factory M.Fantic xtf 1.5 rozmiary s,m,l oraz Fantic 1.8 race. rozmiar M. Do tego: Orbea rise h30 w rozmiarach s.m,l,xl. Testy będą polegały na przejażdżkach grupowych wraz z instruktorem. Rejestracja na testy będzie się odbywać na miejscu, bezpośrednio w namiocie Czarnota Sport Center. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy, więc radzimy pojawić się na błoniach w sobotę z samego rana!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała