Dartmoor Bikes – zawsze z nami, to i na expo w Bielsku z nami!

Dartmoor Bikes – zawsze z nami, to i na expo w Bielsku z nami!

Jeszcze raz kontrolnie przypominamy, że w terminie 26-27 sierpnia w Bielsku Białej odbędzie się pierwszy w historii Beskid Bike Fest. Razem z Happy Bike Beskidy i Enduro Trails przygotujemy dla Was mini-festiwal, który będzie się składał z zawodów enduro (ekipa Enduro Trails), pokazów i koncertów (Happy Bike Beskidy) oraz oczywiście naszych targów. Obecność w strefie expo potwierdziło już ponad 20 wystawców, którzy zaprezentują w Bielsku rowery testowe i sprzęt z najwyższej półki. Bardzo cieszy nas to, że jak zawsze, mogliśmy liczyć na ekipę z Dartmoora, która udostępni Wam do sprawdzenia najnowsze modele swoich rowerów z rodziny Thunderbird. O konkretach, opowiemy poniżej: 

Wystawca nr 2. Dartmoor Bikes

Dartmoor Bikes o udziale w Beskid Bike Fest:

Na stoisku Dartmoor-Bikes będzie można przetestować pełną gamę rowerów Thunderbird – naszej najnowszej rodziny sprzętu przeznaczonego do Enduro, Superenduro i Freeride’u. Do testów w bikeparku zaplanowaliśmy udostępnić następujące modele:

  • 1. E-Thunderbird – w pełni karbonowy rower elektryczny na kołach 29”, przeznaczony do Enduro, napędzany silnikiem Shimano EP8 i wyposażony w zawieszenie Fox 38 170mm z przodu i Fox Float X 160mm z tyłu. Na tym rowerze ściga się w zawodach w Polsce i Europie nasz zawodnik Marcin Motyka.
  • 2. Thundebird CF Pro – karbonowy rower do Enduro na kołach 29”, na topowej specyfikacji z zawieszeniem Fox 38 170mm z przodu i Fox Float X2 160mm z tyłu. Jeżdżąc na takiej ramie Olaf Odziomek stanął na podium Mistrzostw Polski Enduro 2022.
  • 3. Thundebird CF Evo – tańsza wersja karbonowego roweru do Enduro na kołach 29”, z zawieszeniem Marzocchi Z1 170mm z przodu i X-Fusion H3C 160mm z tyłu. 4. Thunderbird Superenduro Pro – aluminiowa wersja Thunderbirda na kołach 29”, przeznaczona m.in. do jazdy po najcięższych trasach Enduro, wyposażona w topowe komponenty, m.in. zawieszenie Fox 38 180mm z przodu i Fox Float-X 170mm z tyłu oraz mocne hamulce Magura MT-5.
  • 4. Thunderbird FR Pro – aluminiowa wersja Thunderbirda na kołach 27.5”, dedykowana do Freeride’u i ostrej jazdy bikeparkowej, z topowym zawieszeniem Fox 38 180mm z przodu i Fox DHX Factory 180mm z tyłu oraz pancernymi kołami na obręczach Shield Wide. Aluminiowe Thunderbirdy zostały gruntownie przetestowane przez Piotrka Krajewskiego, Antka Faszczewskiego i Natalię Budner w takich kultowych miejscach jak np. zaprojektowane przez Nico Vinka trasy w francuskim bikeparku Chatel.

Nowe modele Thunderbird jeżdżą jeszcze lepiej niż wyglądają. Zobaczcie sami:

Wszystko wskazuje na to, że nie tylko nam spodobały się rowery Dartmoorarta, bo od dłuższego czasu obserwujemy, że po Polskich bike parkach jeździ coraz więcej riderów upalających właśnie maszyny tej marki. Kozaka geometria i świetny stosunek ceny do jakości. To elementy, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Dobrze wyposażony NOWY full za około 10 000 zł? Tak, właśnie taki sprzęt znajdziesz w ofercie Dartmoora. Świetne zarówno dla początkujących riderów, jak i bardziej doświadczonych rowerzystów, którzy dobrze wiedzą, czego oczekują od swojego sprzętu. Wpadnijcie do Bielska. Przetestujcie sprzęt w realnych warunkach i sami podejmijcie decyzje!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała