Dainese w drodze do Bielska – Kolejny wystawca na Beskid Bike Fest!

Dainese - Kolejny wystawca na beskid bike fest

Kolejny wystawca na Beskid Bike Fest to włoska firma Daiese. Do tej pory marka pojawiała się na naszych imprezach z niewielkim namiotem i kozacką, ale delikatnie ograniczoną kolekcją sprzętu, ale w Bielsku będzie zupełnie inaczej! Kozacka naczepa o wymiarach 6 x 12 metrów stanie przy samych Błonach, a każdy uczestnik imprezy będzie mógł sprawdzić najnowsze kaski, ochraniacze i gadżety Dainese oraz dokonać zakupu w promocyjnych, festiwalowych cenach! 

Wystawca nr 19: Dainese

Dainese

Dainese, to firma, która bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze. Jest to szczególnie ważne w przypadku konkurencji takich jak DH i Enduro. Jak pewnie wszyscy wiecie, Dainese to marka wywodząca się z branży motocyklowej. W oparciu o doświadczenie zdobyte na torach wyścigowych, parę dobrych lat temu firma zdecydowała się również na produkcję ochraniaczy, kasków oraz odzieży rowerowej. Od kilku sezonów w ofercie ma również najlżejszy fullface na rynku, o wadze zaledwie 570 g! Oczywiście z wszystkimi homologacjami, nawet do DH! Serdecznie zapraszamy do jego przymiarki!”

Poza ultralekkim kaskiem, w ofercie Dainese znajdziecie też szeroki wybór ochraniaczy rowerowych, które otrzymały wiele prestiżowych nagród. Przez wiele osób uważane są za jedne z najlepszych protektorów na rynku. Charakteryzuje je bezkonkurencyjna oddychalność, i niska waga zapewniająca maksymalną swobodę ruchów.

Specjalnie dla Was przyjeżdża do Bielska-Białej ogromna naczepa Dainese – 12 x 6m, która ulokowana będzie przy wejściu na teren Błoni. Będziecie mogli tam zakupić zarówno kaski, odzież, jak i ochronę tej włoskiej marki.

Chętni będą mogli przetestować kaski oraz ochronę Dainese!

Najlżejszy full face na rynku?

Nasze imprezy organizujemy właśnie po to, by spotkać się na targach sprzętu rowerowego, trochę poplotkować i sprawdzić, jak internetowe nowinki technologiczne sprawdzają się w praktyce. Od zawsze mocno jaramy się wszystkimi określeniami produktów, które rozpoczynają się od przedrostka „naj” takimi jak: najlżejszy, najszybszy, najwygodniejszy, najmocniejszy, więc gdy kilka tygodni temu usłyszeliśmy, że Dainese wypuściło na rynek najlżejszy kask typu full face na rynku, mocno się podjaraliśmy.

Jak pewnie wiecie, włoska firma wywodzi się z branży moto. Niektórzy powiedzą, że to być może nie do końca dobrze, ale naszym zdaniem, wykorzystanie patentów sprawdzających się przy ekstremalnie wysokich prędkościach i przeciążeniach w branży rowerowej to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Od kilku lat marka mocno wspiera najlepszych zawodników takich. jak na przykład Fabien Barell, czy cała załoga jeżdżąca w fabrycznym teamie Canoyna. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że zaufanie najlepszych zawodników jest dla nas najważniejszym gwarantem jakości, więc w tym przypadku również możemy przybić pieczątkę „APROVED BY JOY RIDE!”

Tyle w temacie, widzimy się pod namiotem!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała