Canyon Bikes – testy rowerów na Beskid Bike Fest w Bielsku!

testy rowerów na beskid bike fest

Tej firmy chyba nie musimy nikomu przedstawiać! W każdym razie, naprawdę mocno jaramy się, że testy rowerów na Beskid Bike Fest mocno się rozwijają! Nowe modele Canyona to coś, co przypadnie do gustu każdemu amatorowi dwóch kółek, więc jesteśmy przekonani, że pod namiotem tej marki będziemy obserwować naprawdę konkretne zamieszanie. (sami również wpadniemy sprawdzić to i owo)

 Wystawca nr 17: Canyon

Canyon

Na Canyonach jeżdżą Troy Brosnan, Tahnee Seagrave, Fabio Wibmer, Sam Pilgrim, Sam Gaze czy sam Mathieu van der Poel… Canyon CLLCTV jednoczy najbardziej zajawkowych zawodników na świecie, a rowery Canyon są w każdej możliwej kolarskiej dyscyplinie, od street trialu przez szosę, XC, CX, enduro, DH, slopestyle po tor. Od pancernych aluminiowych konstrukcji po wysublimowany, ultralekki karbon, od sensownych budżetowych specyfikacji po hi-endowe komponenty dla prosów. Z prądem i klasycznie – bez prądu. Zawsze w możliwie najlepszej cenie, bez pośredników, prosto od producenta. Niemiecka inżynieria i międzynarodowa ekipa zawodników, którym Canyon zawdzięcza bezcenny feedback składają się na jedne z najbardziej rozpoznawalnych rowerów świata, zdobywców największej liczby medali na tegorocznych multidyscyplinarnych Mistrzostwach Świata w Glasgow.

Podczas tegorocznego Beskid Bike Fest na stoisku Canyon znajdziesz elektrycznego Torque’a:ON, Strive’a:ON, Spectrala:ON czy uniwersalnego Neurona:ON, a także analogowego Spectrala, Neurona i Luxa. To niepowtarzalna szansa na przetestowanie naszych elektrycznych i klasycznych rowerów ścieżkowych i enduro w ich naturalnych środowisku. Wpadnij pogadać, przybić piątkę i koniecznie umów się na jazdę próbną.

Czekamy na Ciebie 26-27 sierpnia w Bielsku-Białej.

Canyon – Testy rowerów na Beskid Bike Fest

Jak testować rowery, to porządne! Właśnie dlatego tak mocno jaramy się tym, że na Beskid Bike Fest pojawi się ekipa Caynona z konkretną flotą rowerów. Firma nieustannie wprowadza do swoich maszyn najnowsze innowacje, a zawodnicy sponsorowani przez Canyona regularnie lądują na podium w trakcie najważniejszych, międzynarodowych imprez.

Jeśli rozmawiamy o innowacjach, to w tym miejscu chyba warto przypomnieć o ostatnim, bardzo głośnym newsie. Po premierze systemu stabilizującego ustawienie kierownicy w rowerowych internetach mocno zawrzało. Wiemy, że Canyon od dłuższego czasu pracował nad tym wynalazkiem, ale ostatnio udało się go zaadaptować do roweru w formie, w której działa jeszcze lepiej niż pierwotnie zakładano.

Rowery niemieckiej firmy wyróżniają się najwyższą jakością, a poza tym są po prostu przepiękne! W ofercie tej firmy znajdziecie całą gamę maszyn dopasowanych do wszystkich odmian jazdy grawitacyjnej w bardzo szerokim przedziale cenowym, więc skorzystajcie z możliwości testowania i spotkajcie się z chłopakami z Canyona w miasteczku targowym!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała