• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Bielsko

Bootfitting Center, Rozkład Jazdy i Flow Center – wesoły „autobus” na Beskid Bike Fest

Bootfitting Center i Rozkład Jazdy na Beskid Bike Fest

Bootfitting Center i Rozkład Jazdy na Beskid Bike Fest! To będzie naprawdę wesołe stanowisko! Chłopaki zadbają nie tylko o wasze stopy, styl, ale również o zawieszenie, bo w ich wesołym kampero-wozie pojawi się również amortyzatorowy specjalista z ekipy Flow Center. Tyle różnych dobroci na jednym stanowisku, że aż ciężko w to wszystko uwierzyć. Nie mniej jedna, musimy trochę opowiedzieć o każdej firmie, zanim zobaczymy się w Bielsku! 

Wystawca nr 21: Bootfitting Center, Rozkład Jazdy i cała reszta

Zwiększ Komfort i Efektywność na Rowerze!
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak poprawić swoją jazdę na rowerze? Odpowiedź tkwi w detalu – Twojej stopie! Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalną analizę stopy, która pozwoli nam dobrać idealne wkładki dostosowane do Twoich stóp i potrzeb!
  •  Zwiększ Komfort: Pozbądź się nieprzyjemnych punktów nacisku i zapomnij o bólu stóp. Nasze wkładki skutecznie redukują zmęczenie podczas jazdy po długich trasach.
  • Popraw Efektywność: Stabilna stopa na pedale to klucz do lepszej wydajności. Dzięki naszym wkładkom zyskasz pełną kontrolę nad rowerem i zwiększysz moc pedałowania.
  • Indywidualne Dopasowanie: Każdy z nas ma inną stopę – dlatego oferujemy indywidualne dopasowanie wkładki do Twojego kształtu stopy. Optymalizacja komfortu i wydajności na najwyższym poziomie.
Przyjdź do nas i odkryj, jakie korzyści przynosi dopasowanie wkładek pod Twoje potrzeby. Inwestycja w komfort i zdrowie Twoich stóp przekłada się na niezapomniane chwile na rowerze.  Już dziś i zacznij czerpać maksimum z każdej przejażdżki!
Mamy nadzieje, że już wszyscy znacie poprawny rozkład jazdy, nasz wypada na ostatni weekend sierpnia w Bielsku Białej! Wpadamy do Was z kultowymi i najbardziej stylowymi skietami w trzech wersjach kolorystycznych, humorystycznymi koszulkami i nowymi gadżetami 🙂 Wyskocz na rower ze stylem, w pełnej wygodzie. Niech wszyscy wiedza, jaki jest rozkład jazdy!
Flow Center
Do pomocy zaprosiliśmy najlepszego serwisanta, magika od zawieszeń Mikołaja Bielaka,
Który wytłumaczy wam jak właściwie zadbać o amortyzację waszego roweru
Dzięki jego zdolnościom możecie mieć w końcu prawidłowo ustawioną amortyzację pod wasze potrzeby.

Jaki jest rozkład jazdy?

Jeśli mielibyśmy szukać zamieszania w miasteczku targowym, to z całą pewnością skierowalibyśmy się właśnie w kierunku stanowiska bootfitting center. Nie dlatego, że chłopaki słyną z robienia tak zwanej „grandy”, ale trochę już ich znamy i po prostu wiemy, że zazwyczaj sporo się u nich dzieje. Co ciekawe, na stanowisku bootfitting ceter będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ po zakupie stylowych i niepowtarzalnych ciuchów Rozkładu Jazdy, specjaliści od ustawienia stóp (i zawieszenia) zadbają również o wasz komfort jazdy na rowerze. Czy możecie sobie wyobrazić lepsze połączenie? Bo my nie!

Na koniec musimy jeszcze tylko zadać pytanie, bez którego nie ma jazdy na rowerze? Wiecie jaki jest Rozkład Jazdy? Bo w Bielsku, będzie jazda z Kumplami!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała