Bafang, Tosa Bikes, Eco Bike – testy rowerów elektrycznych na Beskid Bike Fest

testy rowerów elektrycznych na beskid bike fest

Testy rowerów elektrycznych na Beskid Bike Fest rosną w siłę! Od dawna mówiliśmy Wam, że e-bike’i to przyszłość całej branży rowerowej, a Wy najpierw się z nas śmialiście, potem nie wierzyliście własnym oczom, a teraz regularnie przyznajecie, że mieliśmy rację. W każdym razie, nie pojawiliśmy się tu, żeby chwalić się tym, że udało nam się coś wywróżyć z fusów. Chcieliśmy Was poinformować, że w trakcie imprezy, która odbędzie się w najbliższy weekend, będziecie mogli przetestować rowery elektryczne wyposażone w najnowocześniejszą technologię firmy Bafang. (To się całkiem dobrze składa, bo podjeżdżanie na szczyt kompleksu Enduro Trails na zwykłym rowerze analogowym jest lekko męczące)

Wystawca nr 20: Bafang Electric

Bafang

Firma Bafang Electric, globalny gracz w produkcji zaawansowanych systemów elektrycznych dla rowerów, wprowadza dawkę radości, adrenaliny i nowych możliwości podczas festiwalu MTB Joy Ride.

Bafang Electric łączy technologię z pasją do jazdy. Ich zaawansowane produkty nie tylko zwiększają osiągi roweru, ale także umożliwiają odkrywanie terenów, które wydawały się nieosiągalne. Ta synergia technologii i zabawy tworzy niepowtarzalne doświadczenie jazdy. Ich rozwiązania wprowadzają uczestników w świat, w którym każdy moment na rowerze jest pełen uśmiechu i radości.

Przyłącz się do Bafang Electric podczas MTB Joy Ride w Bielsku-Białej i doświadcz mocy elektrycznej przygody rowerowej. Zapraszamy na stoisko, gdzie można poznać bliżej technologię, która napędza pasję, zabawę i wyjątkową atmosferę święta jazdy na rowerze 🙂

Testy rowerów elektrycznych na Beskid Bike Fest

Znów przeprowadziliśmy krótką kwerendę w rowerowych internetach i znów trafiliśmy na kilka bardzo ciekawych informacji. W tym miejscu na pewno chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że na stanowisku Bafang Electric pojawią się między innymi rowery polskiej marki Tosa Bikes, której ambasadorem, został niedawno Piotr Szwed Szwedowski. Niewielka manufaktura specjalizuje się w produkcji rowerów, które możecie dostosowywać do swoich indywidualnych preferencji. Bardzo mądre zagranie. Jeśli salony samochodowe już od kilku lat działają w ten sposób, to znaczy, że coś w tym jest.

Na tronie firmy Tosa Bikes znajdziecie dwa główne modele AM i Boar, z których ten drugi jest zdecydowanie bardziej „agresywny”. Nie znamy szczegółów dotyczących rowerów testowych, które pojawią się w Bielsku, ale jesteśmy przekonani, że większość riderów chętnie wywiezie się na szczyt kompleksu Enduro Trails przy wsparciu zaawansowanych silników Bafanga. (W każdym razie, my na pewno skorzystamy z takiej opcji!)

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała