Zdolne, polskie rodzeństwo

W naszym kraju mamy bez wątpienia wielu niezwykle utalentowanych riderów. Co więcej- na rodzimej scenie grawitacyjnego kolarstwa górskiego nie brakuje także rodzeństw. Jednym z nich jest rodzina Krzysztofików, którzy są naszymi rodakami, ale na co dzień mieszkają w malowniczej Grecji.

Rodzina Krzysztofików, to trzech braci: Kamil, Rafael i Tomasz. Chłopaków łączą więzy krwi i miłość do rowerów. Z tym, że każdy pielęgnuje ją na swój odmienny sposób. Kamil jest wielbicielem freeride’u: bez problemu kręci 360 i flipy. W ciągu ostatnich sezonów pokazał na greckiej ziemi, że jest jednym z najlepszych zawodników w tym kraju. Rafael to typowy zjazdowiec- spokojny, skupiony, obecnie uznawany za jednego z najszybszych downhillowców w Grecji. A Tomasz? Tomasz, to ten gość z kamerą, którego praca i zajawka jest równie ważna i ciekawa. Całe trio tworzy niesamowity zlepek różnorodności połączonych jednym spoiwem- pasją do rowerów.

Na jednym z branżowych portali zostali okrzyknięci rodzeństwem na miarę Athertonów. To niewątpliwie spore wyróżnienie i wysoko postawiona poprzeczka. Jednak chłopaki wcale nie wydają się przerażeni. Polecamy ich ostatnie filmidło:

Warto też odwiedzić bloga, którego chłopaki skrupulatnie updejtują : http://3ridebros-mtb.blogspot.gr/