Zawody rowerowe w Arkadii!

Zawody rowerowe w Arkadii!

Długo o tym marzyliśmy, by w kraju nad Wisłą w końcu zostały rozegrane zawody w centrum handlowym. Sezon 2015 zaczął się obiecująco od jednej z edycji Downmalla, którą zorganizowano w Szczecinie. Dziś mamy kolejnego newsa w temacie. Tyle, że nieco grubszego: już w tym miesiącu podobna impreza odbędzie się w warszawskim centrum handlowym Arkadia!

DH-3-539x350

Już 21 marca Warszawa będzie miała pierwszą okazję do zobaczenia najlepszych europejskich riderów w kategorii downmall i dirt, bmx. Wszystko odbędzie się w dość niecodziennej dla tego sportu scenerii – Centrum Handlowym Arkadia.

Impreza „Porusz Miasto z Rockstar” to 60 zaproszonych riderów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii,  Czech oraz Słowacji. Wśród nich zobaczymy najlepszego polskiego zawodnika, który ukończył prestiżowy cykl Pucharu Świata FMB World Tour 2014 na 5. miejscu oraz wielu innych utalentowanych zawodników z Polski i zza granicy.

DH-2

Poza rywalizacją sportową na najwyższym światowym poziomie, impreza to również doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z rowerem. Kibicom zostanie oddane do dyspozycji mnóstwo atrakcji towarzyszących, a wśród nich najważniejsza – pumptrack z rowerami! Kolejną atrakcją będzie symulator roweru ekstremalnego podpięty do automatu vendingowego. Na wszystkich uczestników konkursów czekają nagrody rzeczowe od Rockstar Energy Drink, natomiast zawodnicy powalczą o niespotykaną dla zawodów downmall  pulę nagród w wysokości 10.000 zł!