Zapraszamy na serię wirtualnych wyścigów GARMIN MTB SERIES CONNECT

Zapraszamy na serię wirtualnych wyścigów GARMIN MTB SERIES CONNECT

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Skoro póki co nie możemy wyjść na rower i pościgać się wspólnie na trasach, musimy się przenieść w inny – wirtualny świat. Jeden z naszych partnerów przygotował dla was super koncept. Zapisujcie się na Garmin MTB SERIES CONNECT, weźcie udział w internetowym wyścigu i wygrywajcie super nagrody! 

 

Spędzasz dużo czasu na trenażerze i znasz na pamięć najpopularniejsze trasy w aplikacjach treningowych? Dołącz do wirtualnej zabawy i wykręć najlepszy wynik na trasach zawodów Garmin MTB Series. W towarzyszących rywalizacji konkursach masz szansę wygrać jeden z trzech liczników rowerowych GPS Garmin Edge 130.

 

https://www.facebook.com/garminpolska/photos/a.1414274262147467/2530730203835195/?type=3&theater

 

17 kwietnia wystartuje wirtualna zabawa dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin, Tacx i innych trenażerów. Co trzy dni, w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect, pojawiały się będą wyzwania, w ramach których rywalizować będzie można na trasach zawodów w Gdańsku, Kolbudach i Sopocie.

 

KRĘĆ, AŻ OSIĄGNIESZ NAJLEPSZY WYNIK

By wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.startlist.pl/zapisy i dołączyć do grupy Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect. Za jej pośrednictwem będzie można pobrać trasy kolejnych etapów na urządzenie Garmin sparowane z trenażerem. Przez 64 godziny każdą z nich będzie można pokonać dowolną liczbę razy. Jednak link do najlepszego wyniku w aplikacji Garmin Connect należy wysłać do godz. 16:00 ostatniego dnia każdego etapu na adres: garminmtb@gmail.com (można to zrobić bezpośrednio z aplikacji Garmin Connect). Na podstawie zgłoszeń przygotowana zostanie oficjalna klasyfikacja każdego etapu.

 

WYGRAJ GARMIN EDGE 130

W czasie Garmin MTB Series Connect na profilu https://www.facebook.com/mtbseries rozegrane zostaną trzy konkursy, w których wygrać będzie można liczniki Garmin Edge 130. Szczegóły podane zostaną wraz zapowiedzią każdego etapu (16, 19 i 22 kwietnia). Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają także 10% zniżki na opłatę startową na jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series, które w związku z obecną sytuacją przesunięte zostały na wrzesień i październik 2020 roku.

Zawody wirtualne, a sprzęt prawdziwy! Kto chce zgarnąć licznik?

 

Już teraz w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect dostępne są trasy testowe, które pozwalają przygotować się do rywalizacji. Filmy, ze wskazówkami dotyczącymi tego, jak dołączyć do zabawy, znaleźć można na stronie: www.mtbseries.pl

Garmin MTB Series Connect śledź na bieżąco na stronach:

https://www.facebook.com/garminpolska

https://www.facebook.com/mtbseries

 

Mamy nadzieje, że jesteście zdrowi i nie odpuszczacie rowerowego treningu. Poczekajmy jeszcze chwilę, a niedługo znów zaczniemy ścigać się, ale już w bardziej realnym świecie… 

Garmin Enduro na Małopolska Joy Ride Festiwal 2019
Trzymajcie się!