Startujemy! Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Startujemy! Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024 startują DZISIAJ! Chociaż do imprezy zostały jeszcze 3 miesiące, bo widzimy się 7-9 czerwca, to klasycznie wyznajemy zasadę im szybciej tym taniej. Do końca marca obowiązuje najniższa cena, o której napiszemy za chwilę, a już teraz możecie sprawdzić pakiet kluczowych informacji oraz listę wystawców (która codziennie rośnie) zarejestrowanych na tegoroczną imprezę. Jesteśmy przekonani, że po olbrzymim sukcesie, którym strefa targowa cieszyła się w ubiegłym sezonie, w tym roku powalczymy o jeszcze wyższą liczbę wystawców! (obecnie 51 namiotów, a rekord to 70) 

1. Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Uwaga zmiana! W tym roku nasz system rejestracji przerzucamy na nową platformę. Naszym zdaniem wszystko będzie jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne, ale jeśli będziecie mieć swoje przemyślenia na ten temat, to jak zwykle – weźmiemy sprawę na warsztat. Co do cen, to podobnie jak w poprzednim sezonie  stawka za pakiet full obowiązująca od dziś do ostatniego dnia marca wynosi 450 zł. O pięć dych obniżyliśmy stawkę za pakiet – „Nie startuję, Chilluję”.

Z pakietu startowego wypadła koszulka, bo po prostu nie każdy miał na nią zajawę. ALE! każdej zapisanej osobie przysługuje prawo do kupienia jej za 50% oryginalnej ceny, czyli za 60 zł. Jeśli chodzi o zmiany organizacyjne, to cała reszta pozostaje w zasadzie bez zmian. Prosimy Was wszystkich razem i każdą osobę z osobna. Zapiszcie się na imprezę wcześniej, zamiast później marudzić, że jest drogo. Cena za wpisowe rośnie z każdym miesiącem, a im wcześniej Wy wpiszecie się na listę, tym większa szansa, że my zoptymalizujemy swój budżet i będziemy w stanie zapewnić wam atrakcje na jeszcze wyższym poziomie!

Nie zamierzamy z nikim kłócić się co do tego czy to dużo, czy nie dużo, czy warto, czy nie warto. Podobnie jak rok temu postaramy się zrobić jak najlepszą robotę i zapewnić wam maksimum frajdy z jazdy. Ostatni sezon był najlepszym dowodem na to, że potrafimy to zrobić, więc w tym sezonie zrobimy wszystko by utrzymać tą pełną zajawy tendencję!

W puli nagród jak zwykle sprzęt i bony o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, w alejce targowej setki rowerów, które będzie można przetestować w ramach pakietu, darmowe wycieczki, szkolenia, prelekcje, sesja autografowa z zawodnikami – moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność. Poważnie. Sprawdźcie sobie harmonogramy innych festiwali rowerowych i pokażcie nam drugą imprezę, która jest tak mocno napchana różnymi atrakcjami.

A! No i jeszcze jedna bardzo ważna informacja. W tym roku wystawcy mogą się do nas zgłosić również przez formularz umieszczony na naszej stronie. Poniżej znajdziesz dwa linki odsyłające do zapisów odpowiednio dla: RIDERÓW i WYSTAWCÓW.

2. Rekordowa strefa Bike Expo w Kluszkowcach

Targi, które przygotowaliśmy dla Was w ubiegłym sezonie, mówiąc delikatnie „rozwaliły system”, a wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie jeszcze grubiej! Obecnie na imprezę zapisało się już ponad 50 wystawców, a przypominamy, że do imprezy zostały jeszcze prawie 3 miesiące! Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś na naszym evencie, to z niemałą dumą chcemy Cię poinformować, że na festiwalu w Kluszkowcach organizowane są największe w Polsce targi sprzętu rowerowego. Każdy uczestnik imprezy może przetestować kilkanaście z ponad 200 rowerów i zrobić konkretne zakupy na ponad 60 różnych stanowiskach z odzieżą, akcesoriami, ochraniaczami i gadżetami. Na naszą imprezę zjeżdżają się najwięksi dystrybutorzy sprzętu rowerowego tacy jak Canyon, Specialized, Marin, Scott czy Orbea. W alejce targowej nie zabraknie również mniejszych lokalnych brandów, które poza wyprzedażowymi cenami przygotują dla was całe mnóstwo dodatkowych konkursów i atrakcji. Sprawdź listę marek, które potwierdziły swoją obecność poniżej i pamiętaj, że lista rośnie z dnia na dzień!

13 firm już potwierdziło nam, że w Kluszkowcach pojawią się z rowerami testowymi, kolejne 6 ekip walczy o ściągnięcie na festiwal całej floty testówek. Oj będzie się działo! (zapisy na testy, +- 2 tygodnie przed startem imprezy) 

3. Dyscypliny i dodatkowe atrakcje

Jeśli chodzi o aspekt rywalizacji, sportowej, to nasz festiwal nie przejdzie spektakularnej rewolucji. Na ten sezon planujemy raczej kolejne subtelne poprawki, dzięki którym rywalizacja w poszczególnych dyscyplinach będzie nam wszystkim sprawiać jeszcze więcej frajdy. W kwestii tras, to musimy przyznać, że liczymy na to, że po bardzo ubogiej zimie, włodarz ośrodka Czorsztyn Ski zdecydują się na inwestycje, które odświeżą dostępne trasy i być może, rozwiną bike park o kolejne opcje? Ciężko powiedzieć. WALCZYMY i jak to mówił Pudzian – Tanio skóry nie sprzedamy! Co do konkretów, wokół których mogą pojawić się niejasności to:

  • Red Bull Bez Łańcucha ponownie zostanie rozegrany na Green Line’ie bo w ubiegłym roku wyszło to kozacko.
  • KTM E-Bike Uphill wylądował w harmonogramie (i systemie zapisów) jako oficjalna konkurencja, wierzymy, że ta dyscyplina ma naprawdę spory potencjał.
  • firma SANTA CRUZ została oficjalnym sponsorem zjazdu, więc liczymy, że wspólnymi siłami pchniemy nowe życie w tą spektakularną konkurencję, od której wszystko się zaczęło
  • Jeśli chcecie startować w whipie – już możecie wrzucać posty na swojego instagrama używając odpowiednich tagów (więcej w zakładce dyscypliny)

3. Co jeszcze? (info wkrótce)

Nie planujemy spektakularnej rewolucji, ale kilka tematów na pewno mocno was zaskoczy. W tym roku będziemy mieć kilku nowych sponsorów, kilka firm, o które walczyliśmy od lat postanowiło przyjechać do nas z rowerami testowymi, a na targach znów pojawią się zupełnie nowe firmy, które na pierwszy rzut oka mogą się Wam wydawać niezwiązane z „rowerowym światem”.

Wiemy też o co najmniej 3 zawodnikach z kaskami z czerwonym bykiem i szaro niebieskim malowaniem, którzy pojawią się na naszej imprezie. Dwóch sympatycznych braci pewnie dobrze kojarzycie, ale tożsamość trzeciego zdradzimy niebawem w osobnym artykule.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów