XV Lech Bike Festival – na filmowo

Od dobrze znanej wszystkim „zakręconym w dwa kółka” trzydniówki w Szklarskiej Porębie minęło już trochę czasu. Wobec tego nadeszła ta chwila, żeby przypomnieć sobie, co takiego się działo przez ten weekend, w mieście u stóp Szrenicy. A było tego tyle, że nawet najtęższe głowy mogłyby nie spamiętać. Na szczęście mamy takich zdolnych i pracowitych ludzi jak Kuba Klawikowski i jego ekipa ASF Studio, którzy są zawsze na miejscu i kiedy trzeba.

Z wielu godzin materiału wyłuskali najlepsze z najlepszych momentów, zmontowali ze znakomitą muzyką i tak oto możemy przypomnieć sobie te trzy magiczne dni w Szklarskiej Porębie w niecałe 7 minut. Oto, co takiego „wysmażył” Kuba i jego ludzie – a naprawdę warto!!!!!

 

Wszystkie informacje na temat imprezy do na stronie www.festiwalrowerowy.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku – https://www.facebook.com/event.php?eid=208564052515278.

Sponsorem tytularnym imprezy jest producent piwa Lech. Organizatorami są – Magazyn Rowerowych Grawitacji Bike Action, Miasto Szklarska Poręba oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Partnerami festiwalu są Sigma Sport, LG Electronics, Hotel Las i interferie.pl. Patronat honorowy nad imprezą objęli Karkonoski Park Narodowy, Sudety Lift oraz GOPR. Medialnie wspierają nas Nowiny Jeleniogórskie, Radio Wrocław, Extreme TV oraz portale bikeaction.pl, bikeworld.pl, freestyle.pl, joy-ride.pl, dh-zone.com oraz 43ride.com. Projekt :Festiwal Rowerowy w Szklarskiej Porębie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.