Kozackie stanowisko Shimano i Continental w Kluszkowcach – Mamy nowego sponsora pump tracka!

Wystawcy na targach rowerowych w Kluszkowcach - Shimano

Co? Kolejni wystawcy na targach rowerowych w Kluszkowcach? Cytując klasyka – Festiwal bez Shimano jest jak Lipsky bez Siary. Czy jakoś tak? Może coś pomieszaliśmy więc po prostu dajemy znać, że dobrze wszystkim znana ekipa Shimano & Continental znów pojawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu. Najlepsi mechanicy, kawał rowerowej historii, pogaduchy z ekipą, która zna wszystkich i wszystko – pod tym namiotem po prostu trzeba się pojawić.

Wystawcy na targach rowerowych w Kluszkowcach – Shimano

Shimano: Niezawodni mechanicy z Shimano Service Center zadbają o to, żeby Wasze rowery były gotowe do zmagań na JoyRide. Uratowali już niejednego, gdy sytuacja wydawała się niemal beznadziejna. Przy okazji serwisowania Waszych maszyn poczęstują również dobrą kawą i chętnie porozmawiają o tym, co słychać w rowerowym świecie.

Bardziej dociekliwym z Was opowiedzą o technologiach takich jak Hyperglide+, Micro Spline czy Ice Technologies. Zanim wpadniecie na stoisko zajrzyjcie na mtb.shimano.com/pl i kanał na YoutubeT Shimano Bike Polska. Znajdziecie tam sporo ciekawych artykułów i filmów.

My ze swojej strony chcemy tylko przypomnieć o kilku kozackich akcjach, w które od jakiegoś czasu angażuje się polski oddział Shimano.  Po pierwsze w tym roku ekipa przejmie patronat nad Pump Trackiem i zostanie główny sponsorem konkurencji! A po drugie – widzieliście ich kanał na youtube’ie? Tworzenie materiałów mających na celu promocję rozważnego i odpowiedzialnego korzystania z możliwości zapewnianych przez rowery, to element, o którym większość firm z branży po prostu zapomina. Działania podejmowane przez zawodników wspieranych przez tą markę, to zdecydowanie coś, z czego całe rowerowe środowisko powinno brać przykład!

Wystawcy na targach rowerowych w Kluszkowcach – Continental

Continental: Niemiecki gigant z branży oponiarskiej w roku 2022 wypuścił zupełnie nową linię opon przeznaczonych do szeroko rozumianego kolarstwa grawitacyjnego. Nowe bieżniki na różne typy nawierzchni i do różnych stylów jazdy sprostać mają najbardziej wyśrubowanym wymaganiom riderów. Brzmi ciekawie? Na stoisku Continentala sami będziecie mogli sprawdzić jaki typ ogumienia najlepiej pasuje do Waszych preferencji.

Trzeba przyznać, że w bike parkach można zaobserwować coraz więcej osób jeżdżących na oponach Continentala. Topowi zawodnicy i amatorzy przekonują się do jakości, z której słynie jest niemiecka korporacja. Ciekawe czy w tym roku chłopaki znów przygotują na swoim stanowisku stół do piłkarzyków. Z tego co wiemy nie tylko my, mamy z nimi rachunki do wyrównania!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Dometic
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska, IXI Bikes, Magazyn Bike, Outdoor Magazine
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów