WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. VI

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. VI

Emocje sięgają zenitu– możemy już odliczać godziny do rozpoczęcia festiwalu! W przerwie pomiędzy treningami a ogarnianiem roweru, zrelaksujcie się przy kolejnej paczce wystawców. A jest kogo obczajać!

 

 

BIKER HOUSE

Jak nie przyjedziecie do Krakowa, to… Kraków przyjedzie do Was! Topowe marki, jak Five Ten, Marin, Fox, Kellys, NanoPRo Tech, 100%, Topeak, IXS czy Racefender dzięki BIKER HOUSE znajdziecie zebrane na jednym stoisku. Choć normalnie stacjonują w Krakowie, specjalnie dla Was BIKER HOUSE przybędzie na joyride’owe targi. Przybywajcie więc i Wy!

Sklep internetowy: sklep.biker-house.pl

BH_wlepki_80x80mm_new2017-08

 

CAMELBAK

Rowerzysta nie wielbłąd, pić musi. Nie komplikujcie sobie tego zadania i sprawdźcie, jak sprawdzają się technologie opracowane przez CAMELBAKA. Plecaki zjazdowe Low Rider (z obniżonym środkiem ciężkości), modele K.U.D.U ze zintegrowanym ochraniaczem pleców oraz klasyczne plecaki rowerowe a także biegowe i trekkingowe. Nie zabraknie też tradycyjnych bidonów i niezastąpionych kubków termicznych!

Więcej info: www.camelbak.com

3 news

 

BANANA BIKES

Banan to naturalny wybór na tripa enduro a BANANA BIKES dla wymagającego ridera. Jeśli powszechnie dostępne produkty to zbyt mało, to koniecznie wpadnijcie na stoisko BANANA BIKES! Niedostępne wcześniej w Polsce marki: Onza Tires, Royal Racing, Yep Components czy Moveo Safety oraz własna marka komponentów, powstających dzięki niemal 20-letniemu rowerowemu doświadczeniu, zdecydowanie wyróżniają ich na rowerowym rynku!

Więcej info: https://sklep.banana-bikes.com

Dżoj raid

 

XTREME FAMILY

Odzież która da wyraz adrenalinie płynącej w Twoich żyłach. Pozwoli także stworzyć niespotykany klimat, jednocząc ludzi, talenty i pasje w jedną ekstremalną rodzinę. XTREME FAMILY przygotowało dla Was wiele nowości które będą miały swoją premierę właśnie podczas festiwalu!

Więcej info: xtremefamily.pl

fota_do_newsa

 

LEVEL X

Nowy standard odzieży ochronnej– połączenie dopasowanego kroju z technologią odzieży termoaktywnej oraz padami ochronnymi z lekkiej pianki, które pochłaniają energię uderzenia. Elastyczny i rozciągliwy we wszystkich kierunkach materiał zapewnia swobodę ruchu i idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Czego chcieć więcej? Może przyśpieszonej regeneracji i wydajności dzięki poprawie krążenia? Albo cyrkulacji powietrza pod powierzchnią ochraniacza? Level X zaskoczy Was jeszcze niejednym! Wpadajcie na ich stoisko i poznajcie te wyjątkowe zbroje i ochraniacze!

Więcej info: levelx.pro

Model One przod bez napisu