WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. V

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. V

Do obejrzenia, przetestowania, przymierzenia i…wszamania!
Kolejni wystawcy na naszej targowej liście!

EUROBIKE

Chyba każdy jeździł, jeździ, albo będzie jeździł maszyną z SUNTOUREM, co? Jeśli rozważacie to ostatnie, to wpadnijcie pouginać najnowsze modele na stoisku EUROBIKE. Natomiast obecni właściciele będą mogli skonsultować stan swoich amorków z profesjonalnym mechanikiem. EUROBIKE już po raz drugi będą obecni dla Was na naszym festiwalu!

Zajrzyjcie też tutaj: www.eurobike.pl/shop

SUN

 

ROMET

Podczas targów Joy Ride Bike Festival po raz pierwszy będziecie mogli dosiąść enduro e-bike’a ze stajni ROMETA– model ERE500! Nigdy wcześniej nie prezentowany szerszej publiczności, tu zostanie oddany do Waszej dyspozycji. Zróbcie z niego dobry użytek na ulubionej trasie- czy to maraton, enduro, czy dh (nie zapominając o podjazdach!).

Na tradycjonalistów będzie czekał oczywiście ulubieniec tłumów- TOOL II!

Więcej info: www.romet.pl

ROM

 

VELO

Wszyscy wiemy na czym śmiga Godziek czy Zejda, bo DARTMOOR to jedna z najbardziej rozpoznawalnych rowerowych marek. A do tego z naszego podwórka. Proste konstrukcje o doskonałych parametrach, bo przyjemność z jazdy ma być dostępna dla wszystkich!

Czy to  zawieszony Wish albo Root, sztywniak Primal 27.5 lub Primal Plus, może hardcorowy Hornet, lub endurowka Blackbird – #RideYourWay – tak na rowerze jak i w życiu!

Więcej info: velo.pl

dar

 

FOOG

Przełomowy rok w historii FOOGA–kolekcja na 2017 to mnóstwo nowych materiałów i jeszcze lepiej dopasowane kroje ciuchów, ale przede wszystkim… pełna gama ubrań dla Pań! Od t-shirtów, przez bluzy aż po spodenki. To nie koniec…dla małych zapaleńców FOOG przygotował dziecięce jerseye, w dwóch opcjach kolorystycznych, dla chłopców i dla dziewczynek!

Zerknijcie tutaj: foogwear.com

foo

 

KAVKE

Jak żyć, gdy zasiedzimy się na afterze, a rano czeka karnet i odpicowane trasy? Po drodze na wyciąg wpadnijcie na KAVKE! Kofeina w formie najpyszniejszej kawy, albo wzmacniająca czekolada do picia i jedziesz dalej. Mobilna kawiarnia poratuje także doskonałymi lodami i rurkami z kremem. Dzień będzie Wasz!

Poczujcie ten klimat: kavkecafe.pl

KAV