WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. IV

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. IV

Festiwal już tuż tuż, a u nas meldują się kolejni wystawcy! Spieszymy więc donieść, że w targowym miasteczku swoje namioty rozbiją:

DEKERS

 Rowery poziome to nieprzeciętny patent na podróże. Wyjątkowa konstrukcja wspomagana silnikiem będzie zupełnie nowym przeżyciem dla użytkownika klasycznego jednośladu. Niezaprzeczalny komfort, nawet jeśli zabierzemy ze sobą dużą ilość sprzętu na konkretny dystans. Każda maszyna jest przygotowywana na zamówienie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Idealne wszystkich tych, którzy cenią wygodę lub z powodu różnych schorzeń nie mogą jeździć klasycznym rowerem.

Już niebawem więcej info znajdziecie tutaj: dekers.pl

IV DEk

 

MAD PIG

Dumna marka z północnej Polski, która dostarcza produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb. Myślą przewodnią Mad Pig jest słuchanie pomysłów i rozwiązań, jakie proponują klienci. Dzięki temu produkty ciągle się rozwijają, by zaspokoić jak najbardziej wyszukane gusta. A propos gustów- widzieliście już gamę kolorów, w jakiej występują błotniki?
Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na stoisko
oraz tutaj: http://madpig.pl/kolekcja/frontpage/mad-bacon!

IV MP

 

UVEX

Wszystko zaczęło się od gogli. I to nie byle jakich gogli, bo całkowicie wykluczających działanie ultrafioletu. Dziś to nie tylko najwyższej jakości ochrona wzroku, ale też nieskazitelny obraz, jak w modelu FX z pojedynczą szybą, pokrytą powłoką Supravision. Jednak Uvex to także doskonale znane kaski. Na targach Joy Ride przyjrzyjcie się koniecznie modelowi Jakkyl hde-  z natury DH, po odpięciu gardy stanie się lekkim kaskiem all mountain!

Więcej info: http://uvex.com.pl/

IV UVEX

 

MR YAZZ

 Mr.Yazz to jedno z nielicznych miejsc w sieci, w którym odnajdziesz swój niepowtarzalny styl i charakter. Oryginalne wzory koszulek i bluz Crossfit, Gym, Fitness, Bike, Run i wiele innych, dla kobiet i mężczyzn. Mr. Yazz wykonają również projekty i nadruki pod indywidualne zamówienie dla Twojego teamu. Odwiedź Mr. Yazz na joyride’owych targach i wybierz T-shirt, który najlepiej do Ciebie pasuje!

Więcej info: http://mryazz.pl/

IV MRJ

 

KELLYS

 Tu nie potrzeba wielu słów. Opowieść snuje się sama…

The hottest shots of Kellys! – najlepsze filmowe ujęcia jakie zebraliśmy odwiedzając niezwykłe miejsca w całej Europie. Piękne trasy, zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko towarzyszy nam niezmiennie w niesieniu naszej rowerowej misji do każdego z Was! – CZEKAMY NA WAS 28 MAJA 2017!