WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. III

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. III

Nie zwalniamy tempa i oto prezentujemy trzecią paczkę wystawców. Trzymajcie rękę na pulsie, by nie umknął Wam żaden szczegół!

Jeśli dopiero teraz zaczęliście aktualizować swoje rowerowe listy zakupów, to koniecznie rzućcie okiem na część I i część II.

Dr. Cool

Dr. Cool czyli wyjątkowy sposób na orzeźwienie i komfort. Ubrania sportowe? Opatentowany materiał o konstrukcji CoolCore schłodzi bez żadnych chemicznych dodatków. Temperatura materiału niższej nawet o 30% pozwoli utrzymać komfort dla jeszcze lepszych wyników podczas Twoich aktywności. Kontuzja? Zastąp woreczek z lodem opaską, którą idealnie dopasujesz do ręki lub nogi. Doskonałe dopasowanie to chłodzenie oraz kompresja w jednym. Cool!

Pełną ofertę możesz poznać tutaj: drcool.pl

III COOL

 

DRAGON

Dbajcie o swoje oczy. Dragon Alliance wjeżdża z nowym rowerowym modelem EnduroX ! W pełni przystosowane do ekstremalnych zjazdów w najtrudniejszym terenie, bardzo elastyczne i lekkie, a do tego wyposażone w doskonałej jakości wymienialne soczewki, spełnią oczekiwania każdego ridera!  Okulary i gogle z pod loga Dragon Alliance zobaczyć i kupić będzie można już niebawem na joyride’owych targach.

Więcej info: www.dragonalliance.com

III DRAG

 

ETNIES

Jeśli w kwestii butów zależy Ci na wytrzymałości, wygodzie i nowoczesnym wzornictwie, masz tylko jeden wybór- Etnies. Klasyka, czyli model Marana, to sprawdzona w bojach pancerna konstrukcja oraz wytrzymała i dodatkowo obszyta podeszwa. W sam raz dla miłośników sportów akcji. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wypróbować, odwiedź stoisko Etnies, a na pewno się nie zawiedziesz.

Więcej info: www.etnies.pl

III M

 

7ANNA

Kiedy widzicie nazwy: NS Bikes oraz Mondraker wszystko staje się jasne. Ostra jazda wisi w powietrzu, i jest tak blisko jako namiot 7Anna. Przez cały czas trwania festiwalu topowe grawitacyjne modele polskiego NSa i hiszpańskiego Mondrakera będą do Waszej dyspozycji. Bierzcie i testujcie!

Sprawdźcie też pełny asortyment: www.7anna.pl.

III7A

 

ROCDAY

Najnowsza kolekcja ubrań ROCDAY to bluzy, rękawiczki i szorty wykonane z zaawansowanych technicznie materiałów. Wśród nich szwajcarska technologia SANITIZED® wykorzystywana we wszystkich modelach bluz – przeciwdziała kumulowaniu zapachów i zapewnia najwyższy komfort podczas jazdy. Elastyczne i bardzo wytrzymałe materiały szortów ROC i ROC LITE gwarantują kolejne +100 punktów do wygody. Rękawiczki z japońskiego materiału CLARINO® najwyższej gęstości doskonale dostosowują się do kształtu dłoni, a przy zachowaniu sprawdzonego designu zajdziecie w nich masę usprawnień.
Będzie technicznie i stylowo!

 Sprawdź kolekcję na www.rocday.com

IIIROC