WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. II

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. II

Ciężki sprzęt na terenie Bike Parku Kluszkowce (klik!) może oznaczać tylko jedno: festiwal zbliża się wielkimi krokami! Nie tracimy więc czasu i przesyłamy kolejną porcję informacji dotyczących wystawców.

Jeśli ominął Was poprzedni wpis, to koniecznie zajrzyjcie tutaj!

X-Factor

Tylko jeżdżąc na granicy możliwości łapiemy progress, a że wtedy upadki są nieuniknione, warto ograniczyć ich konsekwencji do minimum. Na Joy Ride Wasz rozwój będzie wspierała polska marka X-Factor. Sprawdźcie sami jak działają ochraniacze kolan i łokci z serii FLOW oraz koszulki LITE, DURO i STRONG- wszystkie wykonane z inteligentnej pianki, która dopasowuje się pod wpływem temperatury i utwardzającej się przy uderzeniu. Dodatkowo seria FLOW i bluza strong wzmocnione są panelami z kevalu- materiału stosowanego… w kamizelkach kuloodpornych! Testy bezpieczeństwa zostawcie certyfikowanym europejskim laboratoriom, a wygodę użytkowania sprawdźcie sami przy stoisku X-Factor.

Więcej info znajdziecie tutaj: www.x-factor.pl/

II xfactor

 

SPECIALIZED

Tej załogi nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, kto choćby otarł się o rowerowy świat. Jak sami twierdzą: Wychowaliśmy się w Dolinie Krzemowej, więc od najmłodszych lat fascynowało nas wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w każdym aspekcie życia – i jazda po szlaku nie była tu wyjątkiem. Jako pierwsi zaczęliśmy seryjnie produkować rowery górskie i możemy ze spokojnym sumieniem zapewnić, że znamy wszystkie najskrytsze pragnienia zapalonych szlakowców.
Na Joyride będziecie mogli obejrzeć, ale przed wszystkim przetestować e-bike’a Turbo Levo! Silnik Turbo Levo w trakcie pedałowania daje dodatkowych 530 watów mocy. Ustawienia można dostosować do indywidualnych preferencji, by jazda była w pełni intuicyjna. Mogąc jeździć dłużej i dalej, łatwo poczuć się panem świata. Oto początek rewolucji, której na imię „Turbo Levo”. Zapisy na Specialized Turbo Levo Trip już wkrótce!

Po więcej technicznej wiedzy klikajcie tutaj: www.specialized.com

IIspecia

 

WHYTE

Znakomita estetyka, w połączeniu z latami rowerowych doświadczeń, klasyfikuje rowery Whyte jako jedne z najlepszych maszyn na świecie. Wielokrotnie nagradzana brytyjska marka koncentruje swój potencjał na dopracowaniu każdego detalu. Na stoisku Whyte dostaniecie  możliwość przetestowania najnowszych rowerów z kolekcji 2017. Przekonajcie się jak jeździ G 160 i sprawdźcie dlaczego model T 130 otrzymał nagrodę BikeOfTheYear.

Więcej informacji o tych maszynach znajdziecie tutaj: www.whyte.pl

II Whyte

 

FOX

Klasyka gatunku – zarówno w dziedzinie ciuchów jak i ochraniaczy. Miłośnicy ekstremy odnajdują w kolekcjach Foxa zarówno profesjonalne modele sportowe, jak i casualowe codzienne ubrania. Ale wracając do tych pierwszych- co powiecie na kask dedykowany ostrej jeździe, który waży zaledwie 750g? Do tego 24 otwory wentylacyjne oraz technologia MIPS®, doskonale amortyzującej każde uderzenie? Wpadnijcie na stoisko Foxa i przekonajcie się jak leży FOX Proframe z najnowszej kolekcji.

Zobacz więcej na fox.powerbike.pl

II fox

 

SHIMANO

Niezawodny partner Joy Ride już po raz trzeci będzie służył radą, ale co najważniejsze POMOCĄ uczestnikom zawodów. W razie problemów możecie śmiało powierzyć swoje maszyny najwybitniejszym mechanikom z Shimano Polska, wspieranych przez Shimano Service Center BikeStore z Bielska Białej. Możliwość skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego będzie dostępna przez cały czas trwania festiwalu! Na stoisku japońskiego producenta oprócz części i akcesoriów pojawią się także opony marki Continental. Pozostańcie czujni- do wygrania będzie kilka sztuk! Szczegóły konkursu poznacie odwiedzając stoisko Shimano.

Na początek zajrzyjcie na www.shimano-polska.com i www.bikegear.cc.

II Shimano