WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. I

WYSTAWCY JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017 CZ. I

Z każdym dniem coraz zuchwalej działamy w terenie, z napięciem obserwując prognozy pogody. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka aura będzie towarzyszyła nam już za miesiąc na JOY RIDE BIKE FESTIVAL 2017, za to możemy uchylić rąbka tajemnicy… kogo spotkacie na targach rowerowych. Poznajcie pierwszych wystawców i uzupełniajcie listy zakupów.

 

ION BIKE

Nikt tak nie zrozumie potrzeb rowerzysty jak… inny rowerzysta, dlatego produkty marki Ion są tworzone przez nieprzypadkowe osoby. Dzięki temu, wśród szerokiej oferty rowerowego odzienia (także ochronnego!), znajdziemy takie perełki jak buty ze strefą pedałowania i chodzenia, wzmocnione w miejscach, które najczęściej obrywają przy bliskim spotkaniu z korzeniem i wyposażone we wkładkę, doskonale absorbującą wibracje. Sprawdźcie, jak czerpać jeszcze więcej przyjemności z jazdy, dzięki doskonale zaprojektowanym ubraniom i ochraniaczom.

Pełna oferta: www.ion-products.com

2

 

360FLY

Nie pozwól, by umknął Ci jakikolwiek szczegół. Firma 360fly projektuje i tworzy kamery w technologii 360°, umożliwiające uchwycenie i udostępnianie interaktywnych nagrań. Korzystając z wyjątkowego szerokokątnego obiektywu 360° X 240° FOV, nic nie wywinie się z pola widzenia. Warto dodać, że dzięki wytrzymałości i wodoodporności poradzi sobie w tak samo ciężkich warunkach, jakim Ty sam musisz stawić czoła.

Więcej info: www.360fly.com

1

 

Tru

Jeśli przy poszukiwaniu jerseya, najwyższej jakości handmade w 100% wykonany w Polsce jeszcze Was nie przekonuje, to co powiecie na ubranie całej rodzinie w konkretny zestaw? Tru, czyli polska marka, zagwarantuje styl na trasie i starszym i młodszym, nie zapominając o potrzebach płci pięknej. Świeże, soczyste kolory + dopracowane desenie- tych ciuchów nie da się pomylić!

(Tru tu) TU zobaczycie wszystkie propozycje: tru-tutu.com

furry-art-furry-coffee-404-1046133II

 

Haibike

Równowaga pomiędzy elektryką a pierwotnym rowerowym duchem. Marka, która jako pierwsza uwierzyła w potencjał rowerów z silnikiem i pozostała wierna tej idei, inspirując kolejnych użytkowników. Jednak jak przystało na producenta bazującego na niemal stuletnim doświadczeniu- spod ręki Haibike wychodzą także doskonałe maszyny do dh czy enduro z rodzaju tych tradycyjnych. Przekonaj się sam, czym są rowery bez ograniczeń.

Więcej info: www.haibike.com

3

 

Wintertal

Polska marka, dzięki której pozostaniesz sobą także po skończonej jeździe. Sprawdź jak autorskie nadruki noszą się na ekologicznej bawełnie. Projekty dla najbardziej wybrednych estetów w całości wykonane w Polsce, czyli z klasą a do tego patriotycznie. Nieszablonowe wzory, pełne detali rozpoznawalnych tylko przez wtajemniczonych. Pokaż światu co cię naprawdę kręci.

Przyjrzyjcie się bliżej: wintertal.com

zdjęcie_produktowe_news_joyride

 To dopiero początek naszej listy wystawców! Targi rowerowe to doskonała okazja by na własne oczy zobaczyć oferty topowych marek w jednym miejscu, dotknąć i przymierzyć ubrania, albo… przetestować rowery! Ale o tym ostatnim opowiemy wkrótce.