WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA OBOZY ROWEROWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA OBOZY ROWEROWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

Chciałbyś poprawić swoją technikę jazdy na rowerze? A może spędzić aktywnie czas w gronie kumpli i najlepszej kadry? Wpadnij do nas na BIKE CAMP  i przekonaj się, że mamy wszystko czego potrzebujesz! 

 

Czym jest Bike Camp?

Bike camp, to trwający tydzień obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży. Od trzech lat zgrupowanie przeprowadzamy w Kluszkowcach i z roku na rok cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem. Szkolenia z techniki jazdy, popołudniowe zajęcia sportowe czy wycieczki na basen to zaledwie część tego co przeżyjecie z nami na obozie!

W tym roku przygotowaliśmy dla was dwa terminy:

4-11.08.2019 oraz 11-18.2019

Link do zapisów: https://www.bike-camp.pl/

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/Bikecamp-Downhill-Enduro-115663482421269/

Kim jesteśmy? Obozowa kadra MTBAcademy 

Na miejscu będzie o was dbać wykwalifikowana kadra instruktorów. Byli MISTRZOWIE POLSKI w zjeździe na rowerze, znani budowniczy tras, rowerowi podróżnicy. To oni sprawią, że każdego dnia będziecie jeździć pewniej, szybciej ale też bezpieczniej.

Jeżeli zastanawiacie się czy poradzicie sobie z rowerowymi wyzwaniami, które czekają was na obozie to możecie się uspokoić. Ci wyjadacze zęby zjedli na szkoleniu rowerzystów i doskonale wiedzą jakie metody dobrać, by każdy czuł się bezpiecznie i mógł się rozwijać we własnym tempie!

Co jeszcze?

Każdy uczestnik z obozu wraca z bagażem doświadczeń. Poza samą jazdą na rowerze uczy się rowerowego życia! Jak serwisować i dbać o swój rower, jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak kulturalnie zachowywać się na trasach rowerowych itd.

Codziennie wszyscy integrujemy się na wieczornych zajęciach. W trakcie rowerowych prelekcji,  grania w piłkę czy pieczenia kiełbasy!

Zobaczcie jak było na naszych poprzednich obozach! 

Więcej informacji na temat obozu znajdziecie wchodząc w link https://www.bike-camp.pl/.

To jak, widzimy się w Kluszkowcach?!