Wystartowały zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2021!

Wystartowały zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2021!

Nie przecieraj oczu ze zdumienia i nie proś kolegi by uszczypnął Cię w rękę – to wszystko dzieje się naprawdę. Mimo „dość niesprzyjających” warunków, robimy swoje i szykujemy dla was najlepszy w Polsce festiwal rowerowy. Będą zawody, kozacka atmosfera i konkretne targi z najnowszymi rowerami testowymi. Już 18-20 czerwca spotykamy się w Kluszkowcach, by z przytupem rozpocząć rowerowy sezon. Pamiętajcie – rok bez festiwalu, to rok stracony, więc już teraz zapisujcie się na naszą imprezę!

Małopolska Joy Ride Festiwal 2021 – Kto może wziąć udział w imprezie?

Małopolska Joy Ride Festiwal to impreza dla wszystkich – małych i dużych, starych i młodych, mężczyzn i kobiet, profesjonalnych zawodników i rowerowych rodzin, które chcą na własnej skórze poczuć festiwalowy klimat. Na ten rok zaplanowaliśmy 10 różnych dyscyplin, wielkie targi, na których będą się odbywać różne konkursy, a także wieczorne imprezy, na których wspólnie będziemy cieszyć się z powrotu do rowerowej „normalności”. Cała impreza odbędzie się zgodnie z najnowszymi wytycznymi przedstawionymi przez odpowiednie instytucje. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, absolutnym priorytetem będzie dla nas WASZE bezpieczeństwo. Zadbamy o to, by wszyscy wrócili do domu zdrowi, szczęśliwi i bez nieproszonych wirusów na pokładzie.

 

Nie tylko dla zawodowców – 10 festiwalowych dyscyplin

Nasza ekipa organizuje imprezy rowerowe od prawie 20 lat. Wszystko zaczęło się od małych zawodów zjazdowych, organizowanych przez ziomków, dla ziomków. Obecnie, Małopolska Joy Ride Festiwal stał się największym festiwalem rowerowym w Polsce i jednym z większych we wschodniej części Europy. Każdego roku, przyjeżdżają do nas setki rowerzystów, którzy chcą rywalizować i ścigać się w najróżniejszych dyscyplinach. Na ten rok zaplanowaliśmy 10 dyscyplin, które przypadną do gustu każdemu amatorowi dwóch kółek. Oto pełna lista:

  • OC1 Downhill
  • Karcher Dual Slalom
  • Marin Best Whip Contest
  • On Lemon Best Trick
  • KTM E-Bike Race
  • Garmin Enduro
  • PUKY Kids Arena
  • Bunny Hop Contest
  • Red Bull Chojrak Dual Manual
  • BT Project Pumptrack

*Na większość dyscyplin możesz już teraz zapisać się przez stronę TIMEDO <KLIK> . Wyjątek stanowi Whip Contest, na który wstęp mają tylko zaproszeni zawodnicy, oraz dwie konkurencje, na które zapisy prowadzone będą w festiwalowym miasteczku – KTM E-Bike Race – PUKY Kids Arena. 

**Zgłoszenia na Whip Contest, możecie już wysyłać drogą mailową na adres maciek@joyride.pl  Zgłoszenie musi zawierać: Imię i Nazwisko, Datę Urodzenia, Link do zdjęć lub filmów, na którym widać jak radzicie sobie z Whipami. (może być link do insta/fb/youtube)

Akredytacje mediowe & Wolontariat

MEDIA

Wpadasz na nasz festiwal i planujesz nagrać film lub przygotować foto-relację dla zawodników? Odezwij się do nas. Od zawsze współpracujemy z fotografami i filmowcami i staramy się doradzać, jak, gdzie, kiedy i dlaczego warto się pojawić, żeby zdobyć jak najlepszy materiał. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, wypełnij nasz formularz dla mediów – na stronie www.joyride.pl/kluszkowce znajdź opcję „zgarnij akredytację”. W ciągu najbliższych tygodni skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o statusie Twojej prośby. W tym sezonie dla mediów szykujemy coś specjalnego, więc na pewno warto się do nas zgłosić.

WOLONTARIAT

Nasza impreza rozwija się w nieprawdopodobnym tempie. Każdego roku powiększamy naszą ekipę o kilka(naście) osób, ale zdarzają się sytuacje, w których ciągle brakuje nam rąk do pracy. Jeśli czujesz, że festiwalowe miasteczko przyciąga Cię jak magnes i chcesz spróbować swoich sił w branży eventowej – daj nam znać. Uprzedzamy jednak na wstępie, że powiedzenie „eventówka to nie rurki z kremem”, jest bardziej prawdziwe, niż się wszystkim wydaje. W naszej ekipie czeka cię ciężka praca i sporo stresu, ale satysfakcja z organizacji tak niezwykłej imprezy jest nie do opisania. Dalej kipisz zajawką? Czekamy na kontakt! Wypełnij nasz formularz dla wolontariuszy – na stronie www.joyride.pl/kluszkowce znajdź opcję „zostań wolontariuszem”. W razie pytań kontaktuj się z nami mailowo na adres info@joyride.pl

Targi – dla firm i wystawców

Jeśli z jakiegoś powodu przegapiliście informacje o zapisach na naszą imprezę, to (jeszcze) nic się nie stało. Ciągle możecie dołączyć do naszej festiwalowej ekipy i zorganizować stanowisko w alejce targowej. Rozumiemy, że czasy są niepewne, a poprzedni rok, pokazał nam, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, jednak w tym roku, tak łatwo się nie poddamy. Mamy kilka planów awaryjnych i wszystko wskazuje na to, że jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Wierzymy, że tegoroczna impreza odbędzie się już bez specjalnych utrudnień, a całe zamieszanie ze złośliwym wirusem, zostanie tylko odległym wspomnieniem, o którym zapomnimy, po pierwszych kilku łykach „napojów izotonicznych”.

Jesteś zainteresowany ofertą targową? Napisz do nas na adres info@joyride.pl

 

Bardzo się cieszymy, że kolejny rok spędzimy razem, na najpiękniejszym festiwalu rowerowym w Polsce. Trzymajcie za nas kciuki, bo przed nami ostatnia prosta przed imprezą. Widzimy się 18-20 czerwca w Kluszkowcach – będzie się działo! 

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, bez ich pomocy, organizacja imprezy byłaby niemożliwa: 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open, Velo Małopolska