Wystartowały Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2020

Wystartowały Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2020

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta! Tak jest, Małopolska Joy Ride Fesitwal 2020 zbliża się wielkimi krokami, a my właśnie odpaliliśmy rejestrację. Pora zapisać się na wybrane konkurencję, zarezerwować nocleg i zacząć wielkie odliczanie do imprezy. Zabawę zaczynamy już 15 maja – jesteście gotowi?

 

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – będzie się działo!

Małopolska Joy Ride Festiwal to największe jedna z największych w Polsce, rowerowych imprez sportowych. 10 rożnych dyscyplin sportowych, ponad 60 wystawców prezentujących sprzęt ponad 100 różnych marek, olbrzymia flota rowerów testowych, kilka tysięcy rowerowych zapaleńców i atmosfera, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Gotowi do akcji? No to ruszajcie do akcji i zapisujcie się czym prędzej! Dlaczego warto się spieszyć? W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich przyjęliśmy zasadę: „Im szybciej – tym taniej”

Pan Wojtek wie, że warto się szybko zapisać, więc już to zrobił – bądź jak Pan Wojtek!

Link do zapisów: https://system.timedo.pl/joyride2020/pl/panel

 

 

Co wchodzi w skład zakupionego pakietu?

 

Rejestrując się na festiwal możecie wybrać kilka opcji. Każdy może zapisać się na pojedyncze dyscypliny, wybrać pakiet full i wziąć udział w każdej konkurencji lub zdecydować się na opcję „nie startuję chilluję”.

Niezależnie od wybranej opcji (full/nie startuję chilluję), otrzymasz 3 dniowy karnet na wyciągi! Pamiętaj, że to jedynie wstęp do tego, co dostaniesz od nas po opłaceniu wpisowego!

Dyscypliny, które zawierają się w pakiecie full:

* dyscyplina Cyklokarpaty Maraton podlega osobnej płatności

W puli nagród jak zawsze statuetki, bony i nagrody rzeczowe, których łączna wartość to kilkadziesiąt tysięcy złotych!!! Co więcej, na terenie festiwalowego miasteczka będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych mini – konkursach ze świetnymi nagrodami. Kto chce zgarnąć super fanty?

 

Olbrzymie testy rowerów i sprzętu

 

Ponad 60 wystawców prezentujących całą flotę rowerów testowych, ciuchów, ochraniaczy i sprzętu będzie do Twojej dyspozycji. Możesz testować, pytać, kupować – wszystko zależy od Ciebie. Nigdzie w Polsce nie znajdziesz drugiego takiego miejsca, bowiem tylko u nas, testy olbrzymiej ilości sprzętu odbywają się w realnych warunkach. Chcesz trochę poskakać na najnowszym rowerze Specialized – nie ma sprawy, bierz i leć na wyciąg. Masz ochotę zapytać specjalisty o najnowsze zegarki Garmina – bardzo proszę. Zakupy najnowszych ciuchów FOX’a w promocyjnych cenach – stanowisko numer 3! Mamy wszystko czego potrzebujecie!

Komu, komu bo idę do domu?

Lista firm, które już potwierdziły swoją obecność:

Niesamowita atmosfera

To dlatego jesteście z nami co rok, i dlatego mimo wielu trudności my co rok organizujemy festiwal. Razem tworzymy niesamowity klimat, którego zazdroszczą nam sportowcy uprawiający inne dyscypliny. W połowie maja Kluszkowce na 3 dni zamieniają się w rowerowe miasteczko. Nie ma mowy o podziałach, nerwach, pracy i obowiązkach – są kumple, rowery, ściganie i imprezy. Tu każdy, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania, uprawianej dyscypliny czy sprzętu znajdzie coś dla siebie. Na festiwalu nie ma gorszych i lepszych, bo wszyscy zbieramy się w Kluszkowcach z jednego prostego powodu. Kochamy jeździć na rowerach – i tylko to się liczy!

 

 

 

Wartko wspomnieć o naszych sponsorach i partnerach, bez których nasza impreza nie mogła by się odbywać:

FESTIWAL  WSPIERAJĄ:

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska