• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Kluszkowce

Wyścigówki z Pucharu Świata – testy rowerów Prime Cycles na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Wyścigówki z Pucharu Świata – testy rowerów Prime Cycles na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

UWAGA RAKIETA! I to dosłownie, bo jeden z modeli Prime Bicycles nazywa się Rocket! W każdym razie bardzo miło nas poinformować o tym, że w Kluszkowcach ponownie pojawi się firma Prime Bicycles i z tego co udało nam się wstępnie ustalić, pod namiotem dostępnych będzie kilka bardzo konkretnych rowerów testowych. Aj! Na samą myśl o testowaniu tych maszyn mamy gęsią skórkę. To będzie coś! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Prime

Prime Bicycles

„PRIME – ROWERY ENDURO I DOWNHILL Z POLSKIMI KORZENIAMI. ZERO KOMPROMISÓW: STWORZONE PRZEZ PASJONATÓW DLA PASJONATÓW. TWORZĄC NASZE ROWERY STAWIAMY NACISK NA JEDNO – PERFORMANCE. NASZE ROWERY MAJĄ POMÓC KAŻDEMU ROWERZYŚCIE WSPIĄĆ SIĘ NA WYŻYNY JEGO MOŻLIWOŚCI I JEDNOCZEŚNIE UMOŻLIWIAĆ BEZPIECZNE PRZEKRACZANIE WŁASNYCH GRANIC W STAWANIU SIĘ CORAZ LEPSZYM RIDEREM.” – PIOTR SIULCZYŃSKI

„JAKIE TO DROGIE!” Nie no kochani, szanujmy się. Karbonowe rowery, które wyglądają jak rakiety kosmiczne, wyposażone w najnowsze technologie muszą swoje kosztować. Poza tym zobaczcie jak obecnie wyglądają ceny wszystkich rowerów. Być może w ofercie niektórych firm znajdziecie tańsze maszyny do enduro, czy DH, ale na jakim osprzęcie?

Prime do perfekcja w każdym calu, od opony, przez napęd, hamulce, aż do samej ramy która stanowi serce rowerowego organizmu. Marka założona została przez Polskiego pasjonata, który dostrzegł w branży lukę i postanowił wypełnić ją swoim nieszablonowym podejściem do jazdy na rowerze. Jak sam twierdzi, to wszystko co się dzieje, jest tylko początkiem działań, które mają wydarzyć się w przyszłości.

Zawodnicy wspierani przez Prime’a stawiają swoje pierwsze kroki na międzynarodowej arenie i wszystko wskazuje na to, że w kolejnych sezonach zaczną sukcesywnie przebijać się coraz wyżej. Pierwsze efekty współpracy było widać już na Pucharze Świata w Szczyrku, a biorąc pod uwagę, że to dopiero początek tej niezwykłej drogi, jesteśmy przekonani, że i zawodnicy i polska firma będą w przyszłości mocno się rozwijać!

Stanowisko Prime na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

W trakcie naszej imprezy będziecie mogli przekonać się o jakości rowerów Prime’a na własnej skórze. Przedstawiciele marki przygotują dla was rowery testowe, które będziecie mogli sprawdzić w realnych warunkach, na mocno przebudowanych trasach w Kluszkowcach. Nie dostaliśmy jeszcze pełnej listy rowerów i sprzętu, ale podejrzewamy, że podobnie jak w ubiegłym sezonie, pod namiotem Prime znajdziecie oba modele produkowane przez firmę – zjazdowego Rocketa i Thunderflasha do Enduro.

Podejrzewamy, że ekipa zadba o to, by do Waszej dyspozycji udostępnić całą rozmiarówkę i chętnie przegada z wami technologię wykorzystaną przy produkcji rowerów. Nie ma lepszego miejsca na sprawdzenie takiego sprzętu w realnych warunkach. Mówimy to z pełną świadomością i bierzemy na siebie za to całkowitą odpowiedzialność.

7-9 czerwca widzimy się pod namiotem marki Prime. Wpadajcie, nie pożałujecie!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów