Wyróżnienia dla Commencala Mety V4

Wyróżnienia dla Commencala Mety V4

Marka Commencal rozkwita na nowo. Po kilku latach delikatnej stagnacji rowery z Andory znów trafiają na listy najbardziej pożądanych i najczęściej kupowanych. Wszystko za sprawą tak udanych i pięknych konstrukcji jak najnowsza wersja kultowego Commencala Mety – V4.

2

Meta V4 to rower stworzony z myślą o allmountain i enduro. W zasadzie od pierwszej prezentacji maszyna wskoczyła do rankingów typu „bike porn”. Wszystko ze względu na niesamowicie piękną linię ramy i boskie hydroformowania, które podniosły poprzeczkę w kwestii rowerowego designu.

Na początku kwietnia tego roku brytyjski magazyn What Mountain Bike nagrodził Metę V4 tytułem „trail bike of the year”, tłumacząc swój wybór następującymi słowami: „Meta ma doskonałą geometrię, dzięki czemu nie tylko świetnie trzyma się podłoża, ale również pozwala perfekcyjnie pokonywać zakręty.”

3

To co bez wątpienia zainteresuje fanów marki i modelu to ceny. Przy obecnym kursie euro (4 pln) za podstawową wersję Commencala Mety V4 trzeba zapłacić niecałe 8 tysięcy złotych. W zamian rower na Pike’u, damperze X-fusion, osprzęcie Srama i komponentach Commencala. Oferta atrakcyjna? To chyba pytanie retoryczne…

Więcej o rowerach marki Commencal na stronie producenta (klik).

22