Wypożyczalnia rowerów joy ride – bike park Kluszkowce. Szkolenia, imprezy, aktywny wypoczynek!

Wypożyczalnia rowerów joy ride – bike park Kluszkowce. Szkolenia, imprezy, aktywny wypoczynek!

Joy Ride to nie tylko festiwal. To styl życia bardzo mocno związany z rowerową grawitacją. Firma została założona przez rowerzystę z myślą o rowerzystach. Dlatego też wychodzimy do was z kolejnymi możliwościami. Tworzymy wielkie centrum szkoleniowe, w którym jesteśmy dostępni przez całe wakacje. Szkolimy zarówno dorosłych jak i dzieci. Kobiety, mężczyźni, prosi czy amatorzy – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i staramy się być tak blisko was jak to tylko możliwe. Wpadajcie do nas! Pośmigajmy razem!

 

Lokalizacja

Wypożyczalnia Rowerów Joy Ride – Bike Park Kluszkowce to miejsce położone u podnóża góry Wdżar w Kluszkowcach. Stacja narciarska Czorsztyn Ski ułatwia wam dotarcie na szczyt góry za pomocą nowoczesnego wyciągu, a także pilnuje by trasy, po których jeździcie były odpowiednio przygotowane i uprzątnięte! Jak się do nas dostać? Wpiszcie w nawigacje „Czorsztyn Ski. Stacja Narciarska”, gdy będziecie na miejscu znajdziecie nas bez problemu!

Nawet na mapie lokalizacja wygląda idealnie! Góry, woda, zamki! Czego chcieć więcej?
Zapierające dech w piersiach widoki? Mamy wszystko!
Do dyspozycji mamy dwa wyciągi. Cztero i dwu-osobowy!

Sprzęt

Mamy dla was kilkanaście rowerów do zjazdu oraz enduro. Cała nasza flota jest regularnie serwisowana, a przed wypożyczeniem specjalnie przygotowywana. Dobieramy rozmiar roweru do waszego wzrostu, ustawiamy zawieszenie pod waszą wagę, sprawdzamy czy klamki hamulców są ustawione tak, by było wam wygodnie i tak dalej. To proste rzeczy, ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach, tak więc właśnie o te szczegóły chcemy zadbać. Nasz sprzęt jest pewny i bezpieczny, sami często na nim jeździmy!

Oprócz rowerów mamy dla was ochraniacze i kaski z najwyższej półki. Nasz partner – firma FOX dba o wasze bezpieczeństwo w bike park’u. Sprzęt jest regularnie odświeżany i sprawdzany. Mając kilkanaście lat doświadczenia w branży rowerowej stawiamy właśnie na tą firmę i jak do tej pory jesteśmy cali i zdrowi! (odpukać w niemalowane)

Wszystkie informacje o dostępnym sprzęcie znajdziecie na naszej stronie wchodząc w link: joyride.pl/wypozyczalnia

Rowery zjazdowe Kellys Noid – robią wrażenie!
KAŻDY rower przygotowujemy dla was byście mogli jak najwięcej wynieść ze szkolenia!

Kadra

Prawie każda osoba może stoczyć się z góry na dół, sprowadzając przy tym rower przy trudniejszych sekcjach na trasie. ALE! Czy na rowerze powinniście się bać i denerwować, czy raczej dobrze bawić? Dla nas – instruktorów Specialized MTBAcademy rower jest ucieczką od rzeczywistości. Najlepszym odpoczynkiem i najmocniejszym motywatorem. Tego samego chcemy nauczyć was! Jeśli dotychczas walczyliście na trasach o życie, albo bez skutku próbowaliście różnych dziwnych poradników, które znaleźliście w internecie – po prostu wpadnijcie do nas. Zacznijcie od przybicia piątki – TAK! Rowerzyści lubią przybijanie piątek. Podpytajcie o instruktora, o trasy, jeżeli chcecie zapytajcie o sens życia – nie ma problemu. Dla nas odpowiedź jest jedna, a jeżeli wy czujecie, że nauka jazdy na rowerze to wyzwanie, któremu chcecie stawić czoła to cóż… Czekamy z otwartymi rękami! Mamy kilkanaście lat doświadczenia w szkoleniu rowerzystów. Każdego traktujemy indywidualnie – nawet na grupowych szkoleniach. Dzwońcie, piszcie, ślijcie sygnały dymne – jesteśmy dla was! CAŁE WAKACJE! (i nie tylko)

O całej szkoleniowo-wyjazdowej ofercie przeczytacie tutaj: mtbacademy.pl

Indywidualne podejście – podstawa udanego szkolenia!
Najpierw My – potem WY!

Trasy 

Bike park Kluszkowce znajdujący się pod opieką stacji Czorsztyn Ski składa się z czterech tras.

  • Skocznego A-Line’a
  • Green Line’a dla początkujących
  • Trasy DH – na której odbywa się Puchar Polski w zjeździe
  • Technicznego singla Enduro FR

Do szkoleń wykorzystujemy zazwyczaj trasę zieloną. Jeśli widzimy, że grupa bardzo mocno się rozwinęła zaczynamy przygodę ze skakaniem na A-Line’ie. Dodatkowo stworzyliśmy mobilne centrum z drewnianymi przeszkodami, na którym tłumaczymy absolutne podstawy i sprawdzamy jak czujecie się na rowerze!

Po więcej informacji sięgnijcie tu: BIKEPARK

Najpierw proste przeszkody!
A potem zaczynamy kurs lotnictwa!

Co jeszcze? 

Jeśli ciągle wam mało, to pragniemy zwrócić uwagę na atrakcje turystyczne znajdujące się przysłowiowy „rzut beretem” od naszego centrum szkoleniowego. Piękne szlaki rowerowe Velo-Małopolska, Zamek w Nidzicy, Jezioro Czorsztyńskie, Zakopane z najpiękniejszymi górami na świecie… Można by tak wymieniać i wymieniać, ale decyzja należy do was. Żebyście tylko nie mieli wyrzutów sumienia, że do nas nie przyjechaliście…