Wyniki Joy Ride EMTB Enduro #1

W miniony weekend na dobre został otwarty sezon enduro. Na starcie pierwszych w tym roku zawodów stanęło ponad 60 zawodników i zawodniczek. Joy Ride EMTB Enduro odwiedzili także uczestnicy z Czech i Niemiec. Walka o pudło trwała do ostatniego OS-u, a zawodnicy nie odpuszczali do ostatniego metra. Mimo nie najlepszych prognoz pogoda dopisała, a ratownicy nie musieli interweniować ani razu.

Pierwsze miejsce zajął Marcin Motyka z AGang mbike.pl team , który oprócz paczki kosmetyków rowerowych od firmy F100 wygrał darmowy start w zawodach MTB Trilogy odbywających się u naszych południowych sąsiadów. Zaraz za nim uplasował się lokalny zjazdowiec, Michał Makowski startujący w barwach Transition pl. Na trzecim stopniu podium stanął stały bywalec  serii Mirek Jarmuła (Gyrou).
Na szczególną uwagę zasługuje damska część startująca w zawodach. Wystartowało aż pięć pań. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Jurewicz mieszkająca w Świeradowie, na drugie miejsce wskoczyła Agata Chamot, a zaraz za nią uplasowała się Ewa Duszyńska z Votum Team na swoim sztywniaku.

emtb.pl:
„Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na nasze zawody oraz za super atmosferę. Jednocześnie zapraszamy już 26 maja do Kluszkowców  na kolejne zawody z serii Joy Ride EMTB Enduro, które będą częścią największej imprezy rowerowej w Polsce – JOY RIDE FEST 

Wyniki – http://emtb.pl/zawody/wp-content/uploads/2013/04/Wyniki-EMTB-%C5%9Awierad%C3%B3w.pdf