Obóz rowerowy Enduro MTB dla kobiet w Kluszkowcach Obóz rowerowy został stworzony z myślą o każdej riderce, która chce nabrać pewności w jeździe i podszkolić się pod okiem najlepszych specjalistów. To będzie coś więcej niż nudne rowerowe szkolenie!

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund

Woman Camp

Obóz rowerowy Enduro MTB dla kobiet

Obóz organizowany jest TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA KOBIET, więc jeśli chcesz rozwinąć swoje rowerowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, bez stresu, nerwów i nudnego gadania o sprzęcie, z którego słyną “enduro-eksperci”, to świetnie trafiłaś. My skupiamy się na konkretach. Chcemy by każda uczestniczka, opuściła obóz z nowymi umiejętnościami, olbrzymią dozą pewności siebie i rowerową zajawką na zupełnie nowym poziomie!

Wybierz ten obóz jeśli:

 • dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rowerem (grupa podstawowa)
 • jeździsz na rowerze górskim sezon/dwa lub więcej (grupa zaawansowana)
 • potrafisz jeździć po prostych bikeparkowych trasach i singlach (zielone i niebieskie)
 • chcesz rozwijać swoje umiejętności i szukasz kogoś, kto podpowie Ci jak to zrobić
 • zaliczyłeś szkolenie podstawowe z ekipą Specialized MTBAcademy lub innym instruktorem (niewymagane)

*Obóz odbędzie się zgodnie z planem, jeśli zarejestruje się na niego co najmniej 6 osób. 

Obóz rowerowy Enduro MTB dla kobiet – Harmonogram

Co i kiedy?

CZWARTEK

Weryfikacja umiejętności – podział na grupy zaawansowania

13:00 – Przyjęcie gości, sprawdzenie sprzętu, dobór rowerów z wypożyczalni
14:00-18:00 – Szkolenie moduł 1
19:00 – Obiadokolacja dla wszystkich
20:00 – Wideo analiza + spotkanie integracyjne

PIĄTEK

8:00 – Śniadanie
09:00 – Zbiórka, wydawanie sprzętu, przygotowanie do szkolenia
10:00-13:00 – Szkolenie moduł 2
13:00 – Przerwa obiadowa
14:00-17:00 – Szkolenie moduł 3
18:00 – Kolacja
20:00 – Ognisko + integracja

NIEDZIELA

8:00 – Śniadanie
09:00 – Zbiórka, wydawanie sprzętu, przygotowanie do szkolenia
10:00-12:30 – Szkolenie moduł 6
12:30 – Lunch
13:30-16:00 – Szkolenie moduł 7
16:30 – Zakończenie obozu

Szkolenia odbywają się w 3-godzinnych blokach 2 razy dziennie! W trakcie zajęć na każdą 12-osobową (około) grupę przypada dwóch trenerów. Dzięki tak niewielkim grupom, trenerzy mogą indywidualnie i dokładnie przepracować poszczególne ćwiczenia i dostosować odpowiednie techniki do poziomu poszczególnych kursantów. Ma to dla nas absolutnie kluczowe znaczenie, ponieważ wierzymy, że praca wykonana zwłaszcza w początkowych etapach treningu ma absolutnie kluczowe znaczenie.

W trakcie zajęć każdego szkolimy osobno, odpowiadamy na pytania i jesteśmy do dyspozycji. Przed zajęciami dokładnie sprawdzamy rower każdego kursanta i upewniamy się, że będzie jeździł na wyregulowanym sprzęcie. Gdy coś nie działa, dokonujemy szybkich napraw, by sprzęt na którym jeżdżą uczestnicy szkolenia nie utrudniał im rozwoju.

Nasze obozy rozpoczynamy od krótkiej powtórki podstawowych umiejętności na specjalnie przygotowanym placu treningowym. Skręcanie, hamowanie, pompowanie, pokonywanie niewielkich nierówności – te elementy zostaną krótko omówione, a następnie od razu sprawdzone w praktyce. Po weryfikacji poziomu grupy i przepracowaniu starych nawyków, niezwłocznie ruszymy na trasy, na których przeprowadzimy właściwą część naszych szkoleń.

20 godzin

szkoleń z instruktorami Specialized MTBAcademy (jeden instruktor przypada na max 7 uczestników)

Sprawdzenie

I ustawienie roweru wspólne z instruktorem

Zdjęcia

Wykonane przez profesjonalnego fotografa

Upominek

Z limitowanej kolekcji Joyride Academy

Dzięki rozciągnięciu obozu rowerowego Enduro MTB dla kobiet na kilka dni, masz szansę dobrze przyswoić wszystkie informacje i przepracować bez pośpiechu kluczowe ćwiczenia. W trakcie treningów instruktorzy zabiorą was na trasy o bardzo zróżnicowanym poziomie zaawansowania, które umożliwią przećwiczenie najróżniejszych elementów. Na zajęciach skupimy się na pracy nad najważniejszymi technikami, które ułatwią Ci pokonywanie najtrudniejszych tras i umożliwią dalszy rozwój. Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziemy przełamywać kolejne granice i próbować zupełnie nowych rozwiązań. Na szkoleniu opowiemy wam o technikach stosowanych przez najlepszych riderów, ścigających się w najważniejszych zawodach. Wytłumaczymy jak wykorzystać pełen potencjał roweru i czerpać z jazdy maksimum przyjemności.

Po treningach skupimy się na regeneracji, którą przeprowadzimy zgodnie z rowerowym kodeksem. Sauna, ognisko, specjalistyczne izotoniki – wszystko czego dusza zapragnie. Integracja jest dla nas równie ważna, jak same szkolenia!

Nocleg i wyżywienie

Gdzie śpimy i co jemy?

Zrzut ekranu 2023-02-20 o 02.58.24
Zrzut ekranu 2023-02-20 o 02.58.28
Zrzut ekranu 2023-02-20 o 02.58.34

Bikepark, w którym będziemy wspólnie doskonalić rowerowe umiejętności zlokalizowany jest tuż nad “Hotelem pod Wulkanem”. To bardzo przyjazne i komfortowe miejsce, w którym można zrelaksować się i miło spędzić czas z rowerowymi znajomymi. Kuchnia serwuje świetne jedzenie (również w wersji wegańskiej i wegetariańskiej), a przestronne, klimatyczne pokoje są stworzone z myślą o odpoczynku po ciężkim dniu spędzonym w terenie.

Oprócz wygodnych pokoi w hotelu znajduje się strefa relaksu składające się z:

 • sauny suchej
 • sauny mokrej
 • jacuzzi
 • groty solnej

Obóz rowerowy Enduro MTB dla kobiet w Kluszkowcach – Lokalizacja i trasy

Gdzie jeździmy?

Jaka jest przewaga obozu nad innymi szkoleniami? WYCIĄG! To dzięki niemu nasze treningi staną się dużo bardziej efektywne, a zdecydowaną większość czasu spędzimy zasuwając w dół po trasach o zróżnicowanym poziomie trudności.

Pierwsze ćwiczenia wykonamy na specjalnie przygotowanym placu z drewnianymi przeszkodami, takimi jak zakręty, skocznie, progi i niewielkie dropy. Po wstępie, rozgrzewce oraz treningu „na sucho” ruszymy na trasy.

Gdy tylko sprawdzimy podstawowe umiejętności, od razu ruszymy na trasy. Zaczniemy spokojnie od tras typu flow (zielonych i niebieskich), a z czasem przeniesiemy się na trudniejsze, bardziej techniczne single pełne korzeni, kamieni i ścianek. W trakcie obozu będziemy przede wszystkim dobrze bawić się na rowerach. Przy okazji, postaramy się przemycić jak najwięcej pomocnych wskazówek i informacji.

! Najtrudniejsze elementy do pokonania na trasach to skocznie, dropy, ścianki, kamieniste rockgardeny! 

Obóz rowerowy dla kobiet w Kluszkowcach – Regulamin

ZASADY REZERWACJI

Warunki Rezerwacji – wybierz odpowiedni pakiet, wypełnij formularz i opłać rezerwacje. Twoje miejsce będzie zarezerwowane dopiero po zaksięgowaniu zaliczki. Pozostałe 50% kwoty należności za szkolenia przekażesz instruktorowi w dniu szkolenia.

WARUNKI REZYGNACJI ZE SZKOLEŃ

Z rezerwacji można zrezygnować bezkosztowo do 48 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli natomiast rezygnacja nastąpi 24 godziny przed datą rozpoczęcia zajęć to zwrot następuje w postaci 50% całej kwoty. W celu otrzymania faktury VAT po dokonaniu rezerwacji prosimy o przesłanie danych firmy na biuro@mtbacademy.pl

Obóz rowerowy Enduro MTB dla kobiet – Kolejne kroki

Chcesz rozwijać się bardziej?

Nasze obozy prowadzimy już od paru dobrych lat. Co roku na kilku różnych turnusach szkolimy dorosłych oraz dzieci i młodzież. Zebrane doświadczenie umożliwiło nam opracowanie programów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy szkolimy dzieciaki w wieku szkolnym, progresujemy na obozach dla dorosłych lub spotykamy się na obozach TYLKO dla kobiet, zawsze działamy w pełni profesjonalnie i po prostu dobrze się z wami bawimy!

W naszej ofercie znajdziecie kilka różnych typów obozów w różnych lokalizacjach. Tego typu wyjazdy są dla wielu osób kolejnym naturalnym krokiem po zaliczeniu pierwszego szkolenia pod naszym okiem. Niektóre obozy są krótsze i trwają weekend lub kilka dni, a inne są dłuższe i wymagają większego zaangażowania. W swojej ofercie mamy obozy tylko dla młodzieży oraz tylko dla kobiet oraz wyjazdy dla wszystkich – niezorientowane na płeć czy wiek. Takie zróżnicowanie wpływa na efektywność treningów i pozwala stworzyć atmosferę, dzięki której każdy uczestnik obozu czuje się pewnie i może z dużą dozą spokoju przekraczać kolejne granice.

Garda

Wyprawa nad włoskie jezioro

Transalp

Najpiękniejsza wycieczka na e-bike'ach

Nepal

Annapurna Circuit

Partnerzy

Nasi wspierający!

OBÓZ ROWEROWY DLA KOBIET

 • Kluszkowce
 • 8-11 czerwca 2023
 • Dla średnio-zaawansowanych
 • 1900 PLN