Wpadajcie na testy rowerów Specialized na Joy Ride Days w Szczyrku!

Wpadajcie na testy rowerów Specialized na Joy Ride Days w Szczyrku!

Nie skłamiemy mówiąc, że firma Specialized jest w przypadku rowerów jednym ze światowych liderów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że podobnie jak w przypadku festiwalu w Kluszkowcach, na Joy Ride Days w Szczyrku będziemy mogli udostępnić wam rowery testowe tej marki. W ostatnich latach „Spec” skoncentrował się przede wszystkim na supernowoczesnych i lekkich rowerach elektrycznych. Sami jeździmy na tym sprzęcie i możemy Was zapewnić, że ciężko znaleźć na rynku lepsze maszyny! 

Specialized:

„Jesteśmy rowerzystami – jak Wy, a ten fakt motywował każdą podjętą przez nas decyzję od 1974. Kiedy na rynku brakowało dobrych opon – stworzyliśmy je. Kiedy ludzie zapragnęli zjechać z drogi do lasu – zbudowaliśmy pierwszy produkowany seryjnie rower górski. Kiedy szosowcy chcieli być szybcy – skupiliśmy się na karbonie i zbudowaliśmy własny wind tunnel. Specialized to firma tworzona przez rowerzystów dla rowerzystów.

Ciągnie nas do lasu z miliona różnych powodów, czasami chodzi o dreszczyk prędkości, przesuwanie własnych granic lub po prostu ucieczkę od codzienności. Nieważne, jaka jest Twoja motywacja do jazdy w Specialized znajdziesz rower, który zapewni Ci uśmiech od ucha do ucha. Superlekkie modele do XC, wszechstronne rowery trailowe i gotowe do ataku maszyny do zjazdów – sam wybierz, czego potrzebujesz!”

Wpadnij na stanowisko Speca na Joy Ride Days w Szczyrku i przetestuj jeden z modeli testowych na bikeparkowych trasach. ALE UWAŻAJ! Jest szansa, że po pierwszej przejażdżce nie będziesz mógł wyobrazić sobie życia bez rowerów Specialized!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: