Włoska firma Dainese potwierdziła obecność na festiwalu w Kluszkowcach

Włoska firma Dainese potwierdziła obecność na festiwalu w Kluszkowcach

W sezonie 2022 ekipa reprezentująca włoską firmę Dainese znów wpadnie na naszą imprezę! Legendarna marka wspierająca najlepszych zawodników takich jak Fabien Barel zaprezentuje w Kluszkowcach zupełnie nową kolekcję rowerowych kasków i ochraniaczy. Co więcej, na stanowisku Dainese znajdziecie też zupełnie nową kolekcję odzieży UYN oraz sportowe okulary Bliz.  Nasi szpiedzy donoszą również o konkretnych wyprzedażach oraz promocyjnych cenach, które czekają na uczestników festiwalu. My się jaramy, a Wy? 

Dainese:

“Dainese, UYN, Bliz to zestaw firm, które odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Jest to szczególnie ważne w przypadku konkurencji takich jak Zjazd i Enduro. Jak pewnie wszyscy wiecie, Dainese to marka wywodząca się z branży motocyklowej. W oparciu o doświadczenie zdobyte na torach wyścigowych, parę dobrych lat temu firma zdecydowała się również na produkcję ochraniaczy, kasków oraz odzieży rowerowej. Od tego sezonu w ofercie ma również najlżejszy kask na rynku do DH, o wadze zaledwie 570 g! Serdecznie zapraszamy do jego przymiarki!”

Poza nowym kaskiem, w ofercie Dainese znajdziecie też szeroki wybór ochraniaczy rowerowych, które otrzymały wiele prestiżowych nagród. Przez wiele osób uważane są za jedne z najlepszych protektorów na rynku. Charakteryzuje je bezkonkurencyjna oddychalność, i niska waga zapewniająca maksymalną swobodę ruchów.

Jak już jesteśmy przy nowościach, to musimy wspomnieć o dwóch nowych firmach, które pojawią się na stanowisku Dainese.

UYN

UYN to włoska marka, która jest jednak znacznie młodsza od Dainese. Swoje pierwsze produkty wypuściła na rynek w sezonie 2018 i od tamtego czasu  specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowej odzieży sportowej. (w tym oczywiście rowerowej) UYN to skrót od Unleash Your Nature, czyli hasła przewodniego marki. Kluczową technologią UYN jest materiał NATEX. Jest to włókno, do którego produkcji nie wykorzystano ropy naftowej, tak jak w większości technicznej odzieży. Miejsce ropy zastąpił bardziej ekologiczny, naturalny olej roślinny z fasoli rycynowej. NATEX jest 25% lżejszy od klasycznej odzieży nylonowej, wysycha do 50% szybciej, a jego działanie bakteriostatyczne minimalizuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Bliz

Bliz to szwedzka marka, należąca do grupy optycznej Future Eyewear, specjalizująca się przede wszystkim w okularach rowerowych i goglach. Oprócz innowacyjnych technologii takich jak Nordic Light™ oraz wykorzystania Grilamidu TR90 do opraw, wyróżnia ją charakterystyczny skandynawski design.

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów