Włoska Firma Dainese na Joy Ride Days w Szczyrku

Włoska Firma Dainese na Joy Ride Days w Szczyrku

Dainese to włoski producent protekcji oraz odzieży MTB o motocyklowych korzeniach. Zadba o Wasze bezpieczeństwo i komfort jazdy dzięki technologiom ukrytym w produktach. Dla Dainese liczy się swoboda ruchów, ochrona na najwyższym poziomie oraz  oddychalność i brak ograniczeń nawet na najbardziej wymagających ścieżkach!

Włoska marka wywodząca się z motocykli, kojarzona przede wszystkim z legendą MotoGP – Valentino Rossi. W oparciu o blisko 50 letnie doświadczenie tworzą ochraniacze rowerowe, charakteryzujące się wysoką przewiewnością i zapewnianiem maksymalnej swobody ruchów. Za te właściwości odpowiadają dwie główne technologie Dainese Flexagon i Auxagon, które bazują na materiałach auksetycznych.

Na stoisku będzie można zobaczyć pełną gamę produktów linii rowerowej Dainese. W tym najnowszą kolekcję SS22. Jedną z perełek przyszłego sezonu jest najlżejszy kask fullface, z atestem do DH o wadze zaledwie 570 gramów! Dla osób szukających okazji cenowych, przewidujemy ofertę wyprzedażową starszych kolekcji. Liczba tych produktów jest mocno ograniczona – kto pierwszy ten lepszy!

Dainese to nie tylko ochraniacze, w ofercie jest również cały wachlarz odzieży rowerowej od bielizny przez jerseye, aż po kurtki, a nawet torby i plecaki. Obok Dainese na stoisku będzie również marka Bliz – szwedzka optyka rowerowa oraz UYN – włoski producent odzieży funkcjonalnej i przede wszystkim skarpet sportowych.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY